در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

تیم های لیگ برتری برای تحقق آرزوی هواداران خود چاره ای جز نتیجه گرفتن در بازی های امروز از هفته ششم ندارند.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت های هفته ششم لیگ برتر فوتبال امروز با برگزاری تمام دیدارها برگزار می شود تا تیم ها پس از پشت سر گذاشتن هیجانات هفته های ابتدایی برای کسب نتیجه در ششمین تقابل خود برنامه ریزی کنند.

تراکتور تبریز پس از پیروزی در هفته گذشته با روحیه ای مضاعف به مصاف تیم بحران زده صنعت نفت آبادان می رود. ورزشگاه یادگار امام تبریز در حالی میزبان هواداران این تیم خواهد بود که با اعلام محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تنها ۵ هزار تومان کافی است تا هواداران تبریزی صندلی های ورزشگاه را پر کنند. انگیزه معنوی تراکتوری ها برای کسب هر برد نیز تبدیل به سوژه غیر فوتبالی لیگ برتر شده است. باشگاه تراکتور اعلام کرده است با هر پیروزی یک زندانی جرایم غیر عمد را که مشکلات مالی دارد آزاد خواهد کرد. حرکتی نوین در فضای فوتبال ایران که بالاخره از سوی باشگاهی خصوصی شکل گرفت.

سپاهان اصفهان با ژوزه مورایس پس از شروع طوفانی حالا دنبال برد برای بازگشت به جمع مدعیان لیگ برتر است. آنها در حالی از آلومینیوم میزبانی می کنند که شاگردان مهدی رحمتی نتایج بدی در پنج هفته ابتدایی گرفته اند تا چاره ای جز کسب امتیاز بازی بزرگ اصفهان نداشته باشند.

استقلال تهران نیز پس از دو تساوی متوالی با انتقاد هواداران خود روبرو شده است تا هواداران این تیم برای ششمین بازی تنها دنیال سه امتیاز دیدار امروز با نساجی مازندران باشند. ریکاردو ساپینتو که مورد انتقاد برخی پیشکسوتان باشگاه قرار گرفته است برای خروج از این فشار محکوم به پیروزی است در غیر این صورت رفته رفته از قلب هواداران فاصله می گیرد و باید مقابل تیزترین انتقادات ایستادگی کند.

مس کرمان با ذوب آهن همزمان با دیدار ملوان بندر انزلی و فولاد از ساعت ۱۹ پیکار می کنند. جواد نکونام که با پیشنهاد نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ به عنوان دستیار کارلوس کی روش روبرو است فعلا با این درخواست مخالفت کرده است اما شاید این دیدار آخرین حضور نکونام روی نیمکت فولادی ها را به همراه داشته باشد.

نفت مسجد سلیمان با پیروزی هفته گذشته، میزبان با انگیزه بازی امشب با پرسپولیس است. شاگردان رضا مهاجری پس از کشیدن ترمز استقلال با کسب تساوی در ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان، حالا دنبال گرفتن امتیاز از پرسپولیس هستند تا صدرنشین فعلی لیگ برتر را پس از سه برد متوالی با چالش روبرو کنند.

مس رفسنجان و هوادار تهران نیز آخرین دیدار امروز را برگزار می کنند تا اینگونه به بازی های هفته ششم لیگ برتر پایان بدهند.

برنامه بازی های امروز به شرح زیر است:

* تراکتور تبریز - صنعت نفت آبادان؛ ساعت ۱۷
* سپاهان اصفهان - آلومینیوم اراک؛ ساعت ۱۷:۳۰
* استقلال - نساجی مازندران؛ ساعت ۱۷:۳۰
* پیکان - گل گهر سیرجان؛ ساعت ۱۷:۳۰
* مس کرمان - ذوب آهن اصفهان؛ ساعت ۱۹
* ملوان بندر انزلی - فولاد؛ ساعت ۱۹
* نفت مسجد سلیمان - پرسپولیس؛ ساعت ۲۰
* مس رفسنجان - هوادار تهران؛ ساعت ۲۰


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان