در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

سرمربی تیم فوتبال ملوان با اشاره به روند جذب دیاباته توسط ملوان گفت: اسم نیاوردیم؛ اما تقریباً با دیاباته تمام کرده بودیم اما امضا نکرده بودیم و تا چیزی قطعی نشود قابل گفتن نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرانزلی، مازیار زارع در نشست خبری پیش از مسابقه ملوان مقابل فولاد در هفته ششم لیگ برتر با اشاره به وضعیت ملوان بندرانزلی اظهار کرد: طبق روال گذشته و بازی های سخت باید بگوییم بازی، بازی سختی است، قطعاً این صحبت تا آخر لیگ توسط همه مربیان گفته می شود و بعد سراغ پرسش خبرنگاران می روند.فولاد یک تیم خوب و منسجمی دور هم جمع کرده و نتایج خیلی خوبی گرفته است.

سرمربی ملوان بندرانزلی با اشاره به اینکه فکر می کنم تیم ما تا امروز فوتبال خوبی انجام داده، خاطرنشان کرد: متأسفانه نتایج خوبی نگرفتیم و باید قبول کنیم به فوتبال خوب امتیاز نمی دهند و باید امتیازات را جمع کنیم که از ته جدول جدا شویم، قطعا در این مسابقه تیمی که تمرکز بیشتری داشته باشد برنده بازی خواهد بود.

وی با اشاره به روند جذب مهاجم بیان کرد: مهاجمی که بخواهیم بگیریم باید بازیکن خارجی باشد، با توجه به اینکه ملوان هر ۱۰ سال تا ۱۵ سال زمان زیادی بگذرد تا بازیکن خارجی به این تیم اضافه شود، حساسیت از سمت ما و مردم خیلی زیاد است که سه یا چهار بازیکن که شاید شناخته شده باشند تأیید دادیم و وقتی جلو می رویم کار به بن بست می خورد و بازیکن زیاد معرفی می شود.

زارع با تأکید براینکه خودم مذاکره نمی کنم و این کار را به همکاران می سپارم، تصریح کرد: اما من با هایلایت بازی بازیکن انتخاب نمی کنم من کل فیلم بازی را تماشا می کنم و همین که بازیکن را انتخاب می کنیم به بن بست می خوریم دوباره پروسه از ابتدا شروع می شود، بازیکن خارجی سخت به ایران می آید تازه قرار است از تهران هم دور شوند به شهرستانی می روند.

وی با اشاره ورود بانوان هوادار ملوان به ورزشگاه گفت: بعد بازی نساجی گفتم باید چنین اتفاقی بیفتد و در عجبم تماشاگر آقایان هم به زور در ورزشگاه انزلی راه می دهند، سکوی پشت نیمکت تیم ما خالی و سکوی پشت نیمکت تیم حریف می گویند برای جایگاه مهمان است؛ باشد قبول! اما ما وقتی به شهرهای دیگر می رویم چرا این قانون انجام نمی شود.

سرمربی ملوان افزود: نوش جان شان! اما چرا در بازی نساجی و گل گهر پشت نیمکت ما کاملاً پر بود. بازی با تماشاگر پیمانکاری که کار کرده سکوهای پشت نیمکت را تأیید کرده که نسبت به سکوهای دیگر محکم تر است و برای بازی انزلی ۲ ناظر می فرستند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان با تأکید بر اینکه معتقد است نماینده انزلی در لیگ برتر یتیم است، تصریح کرد: به همین دلیل بعضی قوانین فقط برای همین تیم انجام می شود، می دانید چرا؟ در حال حاضر این تیم، تیم یتیمی است و آزمایشاتشان را روی این تیم انجام می دهند هرچند آقای پژمان نوری به همراه بقیه کمی برای تیم تلاش می کنند؛ فقط امیدوارم تمام قوانین برای ملوان اتفاق می افتد همه تیم ها یکسان باشد. از استادیوم، سکو و غیره.

وی با اشاره به روند جذب دیاباته توسط ملوان تصریح کرد: اسم نیاوردیم؛ اما تقریباً با دیاباته تمام کرده بودیم اما امضا نکرده بودیم و تا چیزی قطعی نشود قابل گفتن نیست، اما اینکه اوضاع مالی باشگاه چطور است به زمانش صحبت می کنیم. یک آدم که دلسوز بخش اول قرارداد بازیکنان و کمک های دیگر را ارائه داد، فرد دیگری نیست که به تیم کمک کند.

زارع با بیان اینکه مشکل خاصی نداریم و رو به جلو می رویم، گفت: ما باید امیدوار و با روحیه باشیم. بازی سختی است. تا حالا نتایج آنطور که باید و شاید خوب نبوده است. به زودی اولین سه امتیاز را می گیریم و از ته جدول جدا می شویم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان یکی از دغدغه هایش را چمن ورزشگاه دانست و افزود: یکی از دغدغه های من در حال حاضر زمین چمن است که به اوضاع سه یا چهار سال قبل برگشته و اولین سال بازگشت به لیگ برتر مهمترین سال است، در حال حاضر زمین شرایط خوبی ندارد و به ما قول دادند در ۲۰ روز یا یک ماه آینده زمین خوب شود و یادتان باشد فجرسپاسی از همین موضوع ضربه خورد. دنبال بهانه نیستم و نتایج را توجیه نمی کنم قطعا اولین عامل این موضوع بنده هستم. 

انتهای پیام/۳۳۸۹


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان