رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به شناسایی و دستگیری لیدرها و عناصر اصلی اغتشاشات در استان گفت: دستگاه قضا برخورد قاطعی با آنها انجام می دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور عصر دوشنبه در حاشیه عیادت از مجروحان اغتشاشات اخیر یکی از حربه های استکبار جهانی را ایجاد ناامنی در کشور عنوان و اظهار کرد: دشمن با بهره گیری از ابزارهای رسانه ای به بهانه فوت «مهسا امینی» به دنبال ایجاد ناامنی و آشوب در کشور بود.

وی در ادامه به تلاش شبانه روزی دشمنان برای ضربه زدن انقلاب و نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: مردم بعد از اغتشاشات مسیر خود را از اغتشاشگران جدا کردند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به تخریب اموال عمومی و خصوصی توسط اغتشاشگران تصریح کرد: طی روزهای گذشته تعداد از نیروهای امنیتی و انتظامی و بسیجیان توسط اغتشاشگران مصدوم شدند.

سردار عبدالله پور به تلاش های صورت گرفته برای دستگیری عاملان و لیدرهای اغتشاشات اخیر اشاره و اضافه کرد: با تلاش نیروهای امنیتی و انتظامی و بسیجی تعداد زیادی از این افراد شناسایی و بازداشت شدند.

وی همچنین از مردم خواست با شناسایی و معرفی اغتشاش گران آنها را به نیروهای امنیتی و انتظامی معرفی کنند، گفت: برای حفظ جان و مال و مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران از هیچ اقدامی دریع نمی کنیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه عده ای در این اغتشاشات فریب دشمن را خورده اند که با آنها با ارشادی برخورد می شود، افزود» دستگاه قضائی با عاملان اصلی و لیدرها برخورد سختی خواهد داشت.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان