لنگرود- نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به لزوم انتقال فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس به نسل جوان گفت: اجازه سرمایه گذاری دشمنان بر روی جوان ایرانی را نخواهیم داد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ظهر دوشنبه در مراسم یادواره شهدای جهادگر استان گیلان در شهرستان لنگرود گفت: جهاد سازندگی به ویژه در زمینه پشتیبانی در دوران دفاع مقدس از روحیه جهادگرانه ای برخوردار بود.

وی در ادامه با بیان اینکه باید قدردان ایثارگری ها و جانفشانی های شهدای خود باشیم، افزود: با فداکاری این سرافرازان در طول هشت سال دفاع مقدس حتی یک وجب از خاک ما در اختیار دشمن قرار نگرفت.

آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه پشتیبانی از رزمندگان خط مقدم نبرد با دشمن افتخاری بود که شهدای جهاد سازندگی به آن دست یافتند، ادامه داد: عنوان سنگرسازان بی سنگر به شهدای سرافراز عرصه جهاد سازندگی و کشاورزی نشانگر اوج رشادت و ایثار این عزیزان است.

نماینده ولی فقیه گیلان گفت: جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس از چند ویژگی برخوردار بوده که اولین خصیصه آن روحیه مجاهدانه جهادگران در ۸ سال دفاع است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه جوانان امروز ما از دوران دفاع مقدس چیزی نمی دانند، گفت: در مقابل دشمن، با تمام قوا و از همه ابزارها و رسانه ها استفاده می کند تا دفاع مقدسی را که باعث عزت ملت ایران در دنیا شده جور دیگری به نسل های جوان معرفی کند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه به فرمایش رهبر انقلاب همان اندازه که در دوران جنگ دغدغه حمایت از مرزهای جغرافیایی داشته ایم امروز هم به همان اندازه باید دغدغه انتقال فرهنگ، قرآن، عترت به نسل جوان را داشته باشیم، ادامه داد:

آیت الله فلاحتی با تأکید بر لزوم نزدیکی به نسل جوان و شنیدن دغدغه ها و صحبت های آنها افزود: دشمنان می دانید که در ایران هیچ معادله ای کارساز نیست چرا که ملت ایران راه خدا را پیدا کرده اند.

وی با بیان اینکه فلاحتی انقلاب اسلامی متفاوت تر از دیگر انقلاب ها است، گفت: انقلاب اسلامی با وجود همه هجمه ها مردم را در کنار خود دارد.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان تأکید کرد: نباید اجازه دهیم که دشمن بر روی فرزندان ما سرمایه گذاری کند.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان