فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به شناسایی دیگر لیدرهای آشوب در گیلان گفت: از مردم درخواست دارم در صورت داشتن اطلاعاتی از لیدرهای آشوب های اخیر در گیلان اطلاعات را در اختیار نیروهای امنیتی قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سردار محمد عبدالله پور، عضو امروز در حاشیه عیادت از مجروحین اغتشاشات اخیر گیلان و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه آشوب های اخیر کشور یکی از برنامه های استکبار برای ایجاد ناامنی در کشور است، اظهار کرد: استکبار و رسانه های معاند با سو استفاده از فوت خانم مهسا امینی سعی و با ایجاد اغتشاش سعی در ایجاد نا امنی در کشور و برخی از استان ها را داشتند که این امر نشان می دهد دشمن لحظه ای برای نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی بیکار نمی نشیند.

وی با اشاره به رفتار داعش گونه برخی از آشوبگران در اغتشاشات اخیر کشور گفت: صف مردم از اغتشاشگران جداست؛ زیرا برخی از آشوبگران با تخریب آمبولانس، اتوبوس انتقال خون، مساجد، بانک ها و اموال مردن خسارت زیادی را به استان و کشور وارد کردند که باید پاسخگو رفتار خود باشند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با ابراز تأسف از مجروحیت تعدادی از مأموران نیروی انتظامی و بسیجیان در اغتشاشات اخیر گیلان خاطرنشان کرد:  در چند روز گذشته متأسفانه برخی از نیروهای انتظامی و بسیجی با ضربات چاقو مجروح شده و دچار شکستگی به دلیل برخورد و پرتاب سنگ شدند.

عبدالله پور از تلاش ها برای دستگیری عاملین و لیدرهای آشوب های اخیر گیلان خبر داد و افزود: با تلاش های نیروهای امنیتی، انتظامی و بسیجی برخی از آشوبگران بازداشت و تلاش ها برای دستگیری دیگر لیدرهای آشوب در گیلان ادامه داشته و دستگاه قضائی هم به شدت با این افراد برخورد می کند.

وی با اشاره به شناسایی دیگر لیدرهای آشوب در گیلان بیان کرد: از مردم درخواست دارم در صورت داشتن اطلاعاتی از لیدرهای آشوب های اخیر در گیلان اطلاعات را در اختیار نیروهای امنیتی قرار دهند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مردم برای حفظ نظام جمهوری اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند، تصریح کرد: مردم و جوانان گیلانی در تمامی شهرستان های این استان در مقابله با اغتشاشگران و با انزجار خود از آشوبگران نشان دادن از هیچ چیزی برای حفظ این نظام مقدس دریغ نکرده و حتی از جان خود هم می گذرند.

به گفته عبدالله پور افرادی در آشوب های اخیر فریب خورده بودند با آنان برخورد ارشادی می شود؛ ولی قانون و قوه قضاییه با عاملان اصلی اغتشاش در کشور و استان گیلان که باعث جریحه دار شدن احساسات مردم شده است هیچ گونه مماشاتی نخواهد داشت.

وی با قدردانی از زحمات کادر درمان در آشوب های اخیر گیلان گفت: سپاه پاسداران خود را حامی مردم و انقلاب دانسته و امروز هم آمدیم تا با عیادت از مجروحین اغتشاشات اخیر گیلان از آخرین روند درمان آنان آگاه شویم.

انتهای پیام/۳۳۸۹/ی

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان