امام جمعه رشت با بیان اینکه قوه قضائیه باید با آشوب گران با شدت برخورد کند، گفت: دستگاه قضا، آشوبگران و هنجارشکنانی که موجب نگرانی و آزردگی خاطر مردم شده و به دشمن میدان داده و خانه خدا و قران را آتش زدند ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، آیت الله رسول فلاحتی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه در مصلی امام خمینی(ره) رشت با اشاره به خواسته مردم از دستگاه قضا اظهار کرد یکی از خواسته های مردم از دستگاه قضا این است که علل و عوامل فوت خانم مهسا امینی بررسی و به اطلاع مردم برسد و روشنگری در این زمینه انجام شود.

وی با تاکید بر لزوم توجه به روشنگری در خصوص علت فوت خانم مهسا امینی گفت: بررسی علل فوت خانم مهسا امینی و روشنگری در این زمینه موجب می شود اعتقاد و اطمینان مردم نسبت به نظام اسلامی بیشتر شود چرا که در این ایام گاهی مواقع حرف ها و اظهاراتی از سوی عده ای خودی مطرح می شود که پسندیده نیست.

خطیب جمعه رشت یکی از برنامه های استکبار در ایجاد آشوب در کشور را کمرنگ جلوه دادن نقش دین در جامعه دانست و بیان کرد: دشمن در تلاش است تا با ایجاد این فتنه ها دین را از مردم بگیرند زیرا فهمیده اند دین و اسلام و قران مایه حیات است لذا  دشمن اسلام و قران را نشانه گرفته است.

فلاحتی با بیان اینکه قوه قضائیه باید با آشوب گران با شدت برخورد کند، افزود: دستگاه قضا، آشوبگران و هنجارشکنانی که موجب نگرانی و آزردگی خاطر مردم شده و به دشمن میدان داده و خانه خدا و قران را اتش زدند به جای خود بنشانند و برخورد کند.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری دلسوز بشریت در جهان هستند، گفت:  رهبر معظم انقلاب امروز دلسوز همه مستضعفان عالم است و امروزه بسیاری مستضعفان و بشریت از یهودیت و مسیحیت و حتی انان که دین ندارند باور کرده اند که این رهبر تنها رهبر بر روی کره زمین است که دلش برای بشریت می سوزد و می خواهد ظلم روی زمین نباشد

خطیب جمعه رشت با بیان اینکه جمهوری اسلامی از اجرای قوانین و اصول سعادت افرین اسلام ذره ای عقب نشینی نمی کند، گفت: این سنگ پراکنی و ترقه زدن منجر به این نخواهد شد که جمهوری اسلامی از اجرای برنامه های عفاف و حجاب و امام جمعه رشت رعایت اصول خود کوتاه بیاید.

فلاحتی با تاکید بر لزوم اجرای قوانین اسلامی در کشور افزود: جمهوری اسلامی براساس قوانین، متعهد است اصول و احکام اسلامی را در جامعه رعایت و اجرایی کند و در این راستا از هیچکس نمی ترسد و واهمه و هراس به خود راه نخواهد داد.

وی با خطاب به رسانه های معاند در خصوص شعله ور کردن فتنه آشوب در کشور بیان کرد: آیا شما دلتان فقط برای ملت مسلمان ایران سوخته است؟ آیا برای مسلمانان دلسوزی می کنید؟طبق آیه قران، کسی که مسجد را خراب می کند، عذاب اخرت بر پیش روی آن ها است پس منتظر عواقب اقدامات خود باشید.

فلاحتی با بیان اینکه جمهوری اسلامی تاکنون از جنایتکاران در هیچ کجا برای اجرای قوانین اسلام اجازه نگرفته است، تصریح کرد: رهبر انقلاب با برخی رهبران و روسای جمهور کشورهای مجاور از جمله رجب اردوغان ترکیه که به محضر ایشان امدند اتمام حجت کردند که تغییر مواضع دهند ولی رئیس جمهور ترکیه هر روز رنگ و لعاب جدیدی می گیرد اخیرا در سازمان ملل پس از چندین سال با صهیونیست ها دیدار کرده است

انتهای پیام/

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان