در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

نماینده ولی فقیه در گیلان یکی از دلایل آشوبات اخیر در کشور را فقدان علم به سبک زندگی اسلامی و مبانی سواد رسانه دانست و گفت: دانشگاه ها در بصیرت افزایی، تبیین سبک زندگی اسلامی و ارتقای سواد رسانه ای جامعه ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، آیت الله رسول فلاحتی ظهر امروز در دیدار با رئیس دانشگاه پیام نور کشور و در مصلی رشت با بیان اینکه دانشگاه پیام نور جای خود را در میلن قشر دانشجو باز کرده است، اظهار کرد: دانشگاه پیام نور یکی از بهترین دانشگاه های کشور و در تراز جمهوری اسلامی است که مورد علاقه اقشار مختلف مردم است.

وی با تأکید بر لزوم اثرگذاری دانشگاه ها در مسائل مختلف گفت: دانشگاه اثرگذاری مهمی در بیم نسل جدید داشته و باید در زمینه ترویج فرهنگ اسلامی نقش آفرینی کند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه دانشگاه مروج سبک زندگی اسلامی در کشورباشد، تصریح کرد: متأسفانه اکثر جوانان از زندگی با  سبک اسلامی آشنایی نداشته و همین امر سبب می شود تا در تصمیم گیری ها  با مشکل مواجه شوند.

فلاحتی یکی از دلایل آشوبات اخیر در کشور را فقدان علم به سبک زندگی اسلامی و مبانی سواد رسانه دانست و بیان کرد: دانشگاه ها در بصیرت افزایی، تبیین سبک زندگی اسلامی و ارتقای سواد رسانه ای جامعه هدف بیشتر تلاش کنند.

عملکرد مثبت تشکل های دانشجویی دانشگاه پیام نور در اتفاقات اخیر کشور

رئیس دانشگاه پیام نور کشور نیز در این دیدار با اشاره به خدمات ارزنده این دانشگاه به نسل جدید اظهار کرد: با تلاش های صورت گرفته دانشگاه پیام نور در ۴۰۰ شهرستان کشور پذیرش دانشجو دارد.

ابراهیم تقی زاده با اشاره به دایر بودن واحدهای دانشگاهی دانشگاه پیام نور درکشورهای افغانستان، سوریه، لبنان و عراق گفت: دانشگاه پیام نور جزو دانشگاه هایی است که اغلب ه قشر متوسط و پایین جامعه را در بر گرفته و از کیفیت آموزشی خوبی برخوردار است.

وی با تأکید بر عملکرد پدافندی تشکل های دانشجویی در دانشگاه پیام نور بیان کرد: عملکرد تشکل های دانشجویی دانشگاه پیام نور در اتفاقات اخیر بسیار مثبت بوده و به نوعی در کنار دیگر تشکل های دانشجویی مناطق مرزی نقش پدافند غیر عامل را ایفا کردند 

انتهای پیام/۸۴۰۰۷


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان