انزلی- سرمربی ملوان بندرانزلی با اشاره به بازی سخت برابر پرسپولیس گفت: تیمی که باهوش باشد برنده بازی فردا است.

به گزارش خبرنگار مهر، مازیار زارع عصر چهارشنبه در کنفرانس خبری پیش از بازی با پرسپولیس با اشاره به اینکه بازی سختی برای هر دو تیم در پیش است، اظهار کرد: ما محکومیم که امتیاز کامل را بگیریم.

وی با بیان اینکه همیشه بازی های دو تیم جذابیت خود را داشته است، افزود: به دور از رتبه دو تیم در جدول بازی سختی در پیش است.

سرمربی ملوان بندرانزلی با اشاره به اینکه تیمی که تمرکز بیشتر داشته باشد، برنده بازی است، گفت: برای بازی فردا اکبر ایمانی مصدوم است و بقیه بازیکنان آماده بازی هستند.

وی با بیان اینکه از نظر فنی از نوع فوتبال بازیکنانم راضی هستم، اضافه کرد: با هر تیمی که بازی کردیم بر اساس نظر سرمربی های تیم حریف بازی خوبی داشتیم.

زارع در ادامه با اشاره به اینکه مسیر هموار است که فوتبال بازیکنانم با نتیجه گیری هم همراه می شود، ادامه داد: شرایط خوبی در جدول نداریم ولی بهتر می شویم.

وی با بیان اینکه بازی هر چقدر سخت باشد بازیکنان ملوان بهتر بازی می کنند، تصریح کرد: بازیکنان باید خیلی فشار را احساس نکنند.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با اشاره به اینکه نیاز به مهاجم داریم فوروارد خوبی باشد که قیمتش مناسب ملوان باشد انتخاب می کنیم، ادامه داد: پرسپولیس یکی از تیم های خوب ایران است و نفرات خوبی دارد.

وی با بیان اینکه تیم های بزرگ در برابر ملوان بازی های سختی داشتند، افزود: فردا برای پرسپولیس بازی سختی خواهد بود.

زارع اضافه کرد: هر تیمی که باهوش باشد و از موقعیت های خود بهترین استفاده را بکند موفق خواهد بود.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان