دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حس کردم داور بازی ما با ملوان اروپایی بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، علیرضا بیرانوند پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل ملوان، اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. سه امتیاز خیلی خوبی گرفتیم. ملوان نشان داد تیم بسیار باکیفیتی است که جایش اینجای جدول نیست. یک بازی خیلی خوب مقابل ما انجام داد اما به این دلیل که پرسپولیس تیمی است که بازیسازی می کند و مالکیت توپ دارد، زمین مقداری ما را اذیت کرد. با این وجود خدا را شکر که توانستیم از تک موقعیت استفاده کنیم و سه امتیاز را بگیریم.

وی درمورد اینکه آیا در صحنه جنجالی بازی برخوردی با مهدی مومنی داشت، گفت: وقتی اتفاقاتی می افتد یک مربی می گوید من مربیگری نمی کنم اما همانجا به مهدی مومنی گفتم واقعا نزدمت! صد در صد همه فیلم را دیدند و قبل از اینکه به من برسد، افتی داشت. البته دو نفر از بچه های ما او را سد کرده بودند و من هم وقتی به مهدی نزدیک شدم، می دانستم هیچ راهی جز برخورد با من ندارد. اگر دقت کنید می بینید کاملا خودم را عقب کشیدم.

دروازه بان پرسپولیس خاطرنشان کرد: علی صفایی امروز داوری فوق العاده ای انجام داد و در صحنه هایی که اجازه می داد تیم ها بازی کنند، حس می کردم داور را از آن طرف آب آورده اند. واقعا اروپایی داوری کرد. به بازی خیلی سرعت می داد و کمتر داوری را دیده ام که این خطاها را بگیرد.

بیرانوند درخصوص اینکه در صحنه ای از بازی به کادرفنی گفت لوکادیا را تعویض کنید زیرا پرسپولیس با او 10 نفره بازی می کند اما این بازیکن 3-2 دقیقه بعد گلزنی کرد، توضیح داد: منظور من یکی از بازیکنان دیگرمان بود که مصدوم شده بود و به من گفت نمی توانم بازی کنم. من هم گفتم کاش او را تعویض کنند و به بچه ها گفتم 10 نفره بازی می کنیم اما در نهایت همان بازیکن 100 دقیقه برای ما بازی کرد! بعد از بازی هم به خودش گفتم واقعا از عملکردش راضی نبودم!

وی درمورد اینکه اگر علی صفایی آن صحنه را پنالتی می گرفت باز هم از او تعریف می کرد، گفت: وقتی پنالتی نبود، چرا باید بگیرد. شک نکنید اگر پنالتی هم می گرفت از  او تعریف می کردم زیرا یکی از بهترین داوران ایران است. اصلا نباید به من کارت می داد اما داد. با این وجود باز هم از صفایی تعریف می کنم.  همه هم دیدند آن صحنه پنالتی نبود.

دروازه بان پرسپولیس درمورد اظهارنظر مهدی مومنی مبنی بر اینکه آن حرکت پنالتی بود، گفت: حتما صحنه را ندیده است.

بیرانوند درمورد وضعیت کمر خودش، پاسخ داد: این موضوع را مقداری شلوغ می کنند. نمی دانم کمر من چه مشکلی دارد.

وی درمورد اینکه سرمربی تیم ملی مقداری این موضوع را حساس کرده است، عنوان کرد: فیله بینی ام مقداری گرفته است. مشکلی ندارم و خیال تان راحت باشد که با تمام قوا به جام جهانی می روم.

پایان پیام/

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان