فرمانده انتظامی استان گیلان از متلاشی شدن ۲۰ باند بزرگ توزیع مواد مخدر در گیلان خبر داد و افزود: در طی این مدت ۱۱ هزار قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان های مختلف گیلان دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سردار عزیرالله ملکی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر به افزایش روانی جامعه کمک می کند، اظهار کرد: نیروی انتظامی با مختل کنندگان نظم و امنیت جامعه در هر سطوحی به شدت برخورد کرده و اجازه جولان  به آنان نمی دهند.

وی با تأکید بر برخورد قاطع نیروی انتظامی با قاچاقچیان مواد مخدر در استان گیلان گفت: با تلاش های صورت گرفته از ابتدای امسال تاکنون بیش از دو هزار و ۶۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی از قاچاقچیان مواد مخدر کشف و ضبط شد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۱۰ درصد افزایش دارد.

فرمانده انتظامی استان گیلان از متلاشی شدن ۲۰ باند بزرگ توزیع مواد مخدر در گیلان خبر داد و افزود: در طی این مدت ۱۱ هزار قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان های مختلف گیلان دستگیر شدند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۳۶ درصد بیشتر است.

ملکی یکی از راه های کاهش مصرف و فروش مواد مخدر در استان گیلان را اجرای طرح های عملیاتی دانست و بیان کرد: بر اساس آمار و در راستای مبارزه با مواد مخدر تاکنون بیش از ۲ هزار طرح اجرایی و عملیاتی در استان انجام شده است.

انتهای پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان