رشت- مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه جنگ روایت ها تاکتیک نهایی دشمن علیه نظام است، گفت: هوشمندی در جنگ روایت ها مؤلفه اصلی پیروزی در این بخش است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین سعید مهدوی ظهر چهارشنبه در نشست با هنرمندان اظهار کرد: فعالان فضای مجازی پیشگامان عرصه جهاد تبیین هستند.

وی با اشاره به اغواگری رسانه های دشمن افزود: دشمن با تکنیک های رسانه ای تلاش می کند به نظام اسلامی ضربه بزند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به تحریم های اقتصادی دشمن علیه ایران اسلامی بیان کرد: دشمن در نبرد اقتصادی موفق به شکست نشد و با ابزار رسانه، دروغ پردازی و اغواگری به جنگ با ایران آمده است.

حجت الاسلام مهدوی با اشاره به اینکه در مرحله سخت جبهه مبارزه حق علیه باطل هستیم، گفت: در جنگ روایت ها باید برای شفاف سازی حق و واقعیت ها تلاش کرد.

وی با اشاره به هزینه های هنگفت دشمن در جنگ روایت ها افزود: جنگ روایت ها تاکتیک نهایی دشمن علیه نظام است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به وجود ضعف در برخی روایتگری ها اضافه کرد: روایت های نادرست از سوی دشمن باید پاسخ داده شود.

حجت الاسلام مهدوی با اشاره به تلاش دشمن در القای یاس و ناامیدی در جامعه اسلامی بیان کرد: هوشمندی در جنگ روایت ها مؤلفه اصلی پیروزی در این بخش است.

وی ادامه داد: تحقق جهاد تبیین جلوی انفعال افکار عمومی در جنگ روایت ها را می گیرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با تاکید بر عیب یابی تولیدات رسانه ای تراز انقلاب بیان کرد: عیب یابی آثار و انسجام فعالان تولید محتوای رسانه ای انقلاب باید در اولویت باشد.

حجت الاسلام مهدوی با بیان اینکه تولیدگران ماهری در عرصه محتوا سازی مضامین انقلابی فعالیت می کنند، گفت: شبکه توزیع آثار فاخر هنری و رسانه ای عملکرد خوبی ندارد و باید تقویت شود.

وی با اشاره به محتوای ارزشمند آیات قرآن افزود: روایت هنرمندانه و صحیح مفاهیم قرآنی در جنگ روایت بسیار مهم است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اثرگذاری اثر هنری سلام فرمانده بیان کرد: موفقیت و جذبه سرود سلام فرمانده جهانی شده و آوازه اش به آن سوی مرزها رسیده است.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان