آستارا- نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انجام پروژه های اخیر در آستارا گفت: پیشرفت ها نشان از پایان مشکلات این شهر ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مرحبا عصر چهارشنبه در مراسم افتتاح حرم و رونمایی از ضریح امامزادگان سید ابراهیم (ع) و سید قاسم (ع) آستارا گفت: سفر استاندار گیلان به این شهرستان تجلی یک دولت انقلابی بود.

مرحبا افزود: امروز شاهد هستیم که پروژه راه آهن آستارا که به فراموشی سپرده شده بود به عنوان مهمترین بخش کریدور شمال-جنوب در حال احداث است و پس از ۱۳ سال شاهد لای روبی بندر آستارا هستیم، در حوزه راهداری نیز اقدامات خوبی در حال انجام است و برای بسیاری از پروژه ها و اقداماتی که به دلیل ناهماهنگی معطل مانده بودند، دستور پیگیری و رسیدگی صادر شده اما همه این پیشرفت ها به معنی این نیست که مشکلی نداریم.

نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی به مشکلات این شهرستان در حوزه بهداشت و درمان اشاره کرد و گفت: بیمارستان شهید بهشتی آستارا با کمبود متخصص و پزشک عمومی در بخش اورژانس مواجه است و از نظر تجهیزات و امکانات کمبود دارد.

وی ادامه داد: در حوزه برق نیز شاهد تعویض سیم های مسی با کابل های خودنگهدار هستیم اما هنوز کابل های فشار قوی از مرکز شهر عبور می کنند و در این شرایط برخی نقاط روستایی هنوز برق ندارند.

وی ضمن تقدیر از خیرینی که به اجرای پروژه بازسازی و نوسازی امامزادگان سید ابراهیم (ع) و سید قاسم (ع) کمک کرده بودند اظهار کرد: اگر آستارا پیشانی ایران است، این امامزادگان پیشانی آستارا هستند و همواره در طول تاریخ در مرکز همه اتفاق های فرهنگی، ملی و مذهبی در این شهرستان بوده اند.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان