لاهیجان- فرمانده انتظامی لاهیجان از شناسایی و دستگیر سه نفر از عوامل آسیب و خسارت به کیوسک پلیس راهور در این شهرستان در کمتر از ۴۸ ساعت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ حمید محمدی نسب گفت: در پی اقدام عده ای مبنی بر شکستن شیشه ها و وارد کردن خسارت به کیوسک پلیس راهنمایی و رانندگی لاهیجان، شناسایی و دستگیری عاملان این اقدام در دستورکار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با اشرافیت پلیس عاملان این اقدام در کمتر از ۴۸ ساعت شناسایی و دستگیر شدند، افزود: ۳ متهم این پرونده پس از اعتراف به اعمال مجرمانه و ابراز ندامت و پشیمانی از اقدامات خود تحت تأثیر شبکه های معاند با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی لاهیجان میانگین سنی افراد دستگیر شده را ۲۵ سال اعلام کرد و گفت: کسانی که تحت تأثیر شبکه های معاند قرار می گیرند باید پیامدهای قانونی و بلندمدت دستگیری و محکومیت را در نظر داشته و از اقدامات مجرمانه پرهیز کنند.

سرهنگ محمدی نسب در پایان از شهروندان خواست هرگونه اطلاعات و اخبار در خصوص فعالیت مخلان نظم و امنیت را از طریق مرکز فوریت های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان