نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، احداث بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی در آستانه اشرفیه و همچنین بیمارستان بندر کیاشهر را ازجمله ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، ابراهیم نجفی، نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی با حیدرعلی بالو، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان امروز با حضور در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان دیدار و گفت وگو کرد.

 ابراهیم نجفی اسپیلی، نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی در این نشست، احداث بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی در آستانه اشرفیه و همچنین بیمارستان بندر کیاشهر را ازجمله مطالبات مردم این شهرستان در نظام سلامت دانست.

 وی همچنین بر تأمین نیروی انسانی در کلینیک جدیدالاحداث آستانه اشرفیه و نوسازی و تجهیز مراکز بهداشتی در این شهرستان تأکید کرد.

حیدرعلی بالو، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز در این نشست با اشاره به برخی کاستی ها در نظام سلامت استان به ویژه در بخش درمان، اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی گیلان در تلاش برای توسعه زیرساخت های بهداشت و درمان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر به ویژه در بخش درمانی است.

 وی با اشاره به افتتاح کلینیک جدیدالاحداث شهرستان آستانه اشرفیه، افزود: تأمین نیروی انسانی متخصص و اداری برای کلینیک های تخصصی و فوق تخصص استان و ازجمله شهرستان آستانه اشرفیه در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان