در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

تیم فوتبال داماش گیلان و پانیک تالش نمایندگان گیلان در مرحله دوم جام حذفی کشور به دور سوم این مسابقات صعود کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، تیم فوتبال داماش گیلان و پانیک تالش نمایندگان گیلان در مرحله دوم جام حذفی کشور به دور سوم این مسابقات صعود کردند. 

تیم های فوتبال داماش از گیلان و فولاد هرمزگان عصر چهارشنبه در ورزشگاه سردار جنگل رشت مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت داماش گیلان با نتیجه یک بر صفر برابر حریف خود به برتری رسید.

در نیمه اول این دیدار، داماشی ها برتر از حریف خود ظاهر شدند و چند موقعیت مناسب گلزنی نیز داشتند اما هیچ یک از این موقعیت ها تبدیل به گل نشد و بازیکنان این تیم نتوانستند از این فرصت ها بهره ببرند تا نیمه اول این مسابقه با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یابد. 

داماش در نیمه دوم نیز تیم برتر میدان بود و کنترل بازی را در اختیار داشت تا اینکه در دقیقه ۷۶ احسان محروقی بازیکن تعویضی این تیم با یک ضربه سر، تنها گل این بازی را به سود داماش به ثمر رساند تا تیم فوتبال داماش گیلان با همین تک گل در این دیدار به برتری برسد و به دور سوم رقابتهای جام حذفی کشور صعود کند. 

تیم فوتبال داماش گیلان در این دیدار با ترکیب میلاد پورقلی، مهرام دامادی (دقیقه ۶۳ الیاس صالحی)، رضا امیدی (دقیقه ۸۶ سعید دلاور)، علیرضا امیرخانی، بهتاش میثاقیان، سیامک علیزاده، مهرگان گلبرگ، کیانوش میرزایی (دقیقه ۶۳ نصرالله درفشی)، سپهر سیمانپور (دقیقه ۶۷ آبسالان)، رضا زاهدتبار (دقیقه ۶۳ احسان محروقی) و سعید طالبی مقابل تیم فولاد هرمزگان قرار گرفت.

حریف پانیک نیامد، نماینده تالش صعود کرد
رئیس هیات فوتبال گیلان با اشاره به رقابت نماینده تالش در جام حذفی اظهار کرد: قرار بود از عصر امروز تیم های فوتبال پانیک تالش و پیام شرق قائن از خراسان جنوبی در مرحله دوم رقابت های جام حذفی کشور به میزبانی پانیک در تالش مقابل هم قرار گیرند. 

قربانعلی الماسخاله با اشاره به عدم حضور تیم حریف افزود: حریف تیم فوتبال پانیک تالش در این دیدار حضور نیافت از این رو نتیجه این بازی به نفع نماینده گیلان اعلام شد و تیم پانیک تالش به مرحله سوم مسابقات جام حذفی کشور صعود کرد. 

وی با اشاره به ادامه رقابت های جام حذفی بیان کرد: مرحله دوم رقابت های فوتبال جام حذفی کشور با حضور ۱۳ تیم صعودکننده از مرحله نخست شامل؛ نمایندگان استان ها و ۱۵ تیم لیگ دسته دوم که در مهلت قانونی مقرر اعلام آمادگی کرده بودند، برگزار می شود. 

رئیس هیات فوتبال استان با اشاره به نمایندگان لیگ یکی و لیگ برتری تصریح کرد: تیم های فوتبال چوکا تالش و شهرداری بندرآستارا نیز که در رقابت های لیگ دسته اول کشور حضور دارند در مرحله سوم رقابت های جام حذفی و تیم ملوان بندرانزلی نیز که در لیگ برتر حضور دارد در مرحله چهارم مسابقات جام حذفی حضور می یابد.
 


ملوان بندرانزلی پر افتخارترین تیم جام حذفی
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که یکی از تیم های شهرستانی افتخارآفرین این مسابقات محسوب می شود در سال های ۶۵ و ۶۹ عنوان قهرمانی و در سال های ۶۶ و ۶۷ عنوان نایب قهرمانی رقابت های جام حذفی کشور را کسب کرد و با ۲ قهرمانی و ۲ نایب قهرمانی یکی از پرافتخارترین تیم های کشور در مسابقات جام حذفی کشور است. 

به گزارش فارس، رقابتهای فوتبال جام حذفی کشور با عنوان گرامیداشت آزادسازی خرمشهر به صورت تک حذفی و تک بازی برگزار می شود و یکی از سهمیه های اصلی ایران در لیگ قهرمانان آسیا به قهرمان جام حذفی تعلق می گیرد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان