امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه دشمن فضاهای مجازی را در اختیار دارد، گفت: دشمن از طریق فضای مجازی افکار جامعه اسلامی به ویژه آینده سازان این مملکت را زیر بمباران شدید شبه افکنی و تحریف واقعیت های ...

به گزاش خبرگزاری فارس از رودسر، حجت الاسلام تقی روحانی عصر امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی در سالن اجتماعات حوزه علمیه فاطمیه رودسر با اشاره به نقش موثر طلاب در پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: دشمنان از آغاز انقلاب اسلامی تاکنون برای خدشه دار کردن چهره روحانیت و ضربه به نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نکرده است. 

وی با اشاره به کمبود طلبه و روحانی در جامعه افزود: فضای مستعدی برای تحصیل جوانان و نوجوانان در ۲ حوزه علمیه خواهران و برادران رودسر آماده است که علاقمندان به این حوزه می توانند ثبت نام و تحصیل کنند. 

رئیس شورای فرهنگ عمومی رودسر با بیان اینکه دشمن مدارس ما را مورد هدف قرار داده است، گفت: دشمن به دنبال شبهه افکنی و ایجاد تردید در بین مردم به ویژه جوانان و نوجوانان ما است تا آن ها را از مسیر انقلاب دور کند. 

وی با اشاره به حوادث اخیر در کشور بیان کرد: با حوادث اخیر مشخص شد که دشمن برای تغییر ذهنیت نسل جدید درباره انقلاب و نظام اسلامی برنامه ریزی داشته و با جنگ رسانه ای برای ایجاد تردید در اعتقادات جوانان و نوجوانان تلاش کرده است. 

روحانی توجه به جهاد تبیین برای مقابله با موج مخرب تبلیغاتی دشمن را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: مخاطب اصلی بیانیه گام دوم انقلاب جوانان هستند باید برای زدودن ابهامات و شبهات ایجاد شده در ذهن دانش آموزان با حساسیت و آگاهی بیشتری ورود کرد. 

رئیس شورای فرهنگ عمومی رودسر  با اشاره به حضور آگاهانه همه مسؤولان و ائمه جمعه در جهاد تبیین گفت: برای مقابله با دسیسه های دشمن و پاسخگویی به شبهات جوانان و نوجوانان وظیفه داریم که با حساسیت بیشتر و مسلح شدن به اطلاعات مختلف واقعیت های انقلاب اسلامی را روشنگری کنیم. 

امام جمعه رودسر، جهاد تبیین را مستلزم تحقق بیانیه گام دوم انقلاب خواند و افزود: مهم ترین وظیفه مردم و مسؤولان در این برهه از زمان حفظ وحدت همگانی و توجه به جهاد تبیین است. 

وی با اشاره به اینکه دشمن فضاهای مجازی را در اختیار دارد، تصریح کرد: دشمن از طریق فضای مجازی افکار جامعه اسلامی به ویژه آینده سازان این مملکت را زیر بمباران شدید شبه افکنی و تحریف واقعیت های انقلاب اسلامی قرارد داده و از هیجانات برخی از جوانان و نوجوانان سوء استفاده می کند. 

روحانی با تاکید بر لزوم استفاده از همه ظرفیت های شهرستان رودسر در بحث جهاد تبیین بیان کرد: باید نیروهای انقلابی با روشنگری در فضاهای مجازی با توطئه های دشمن مقابله کنند و با بصیرت افزایی جامعه اجازه ندهند عده ای خودی در میدان دشمن بازی کنند. 

به گزارش فارس در این نشست با بررسی و تجزیه و تحلیل جریانات فرهنگی و اجتماعی جامعه برای اعتلای فرهنگ عمومی شهرستان رودسر راه حل هایی از سوی اعضای شورای فرهنگ عمومی این شهرستان ارائه شد. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان