اهمیت حضور بانوان در عرصه مطالبه گری

۱۴۰۱/۰۹/۲۳ ۰۹:۰۰ چاپ کد خبر: 179928
رشت- امام جمعه موقت رشت بر اهمیت حضور بانوان در عرصه مطالبه گری تأکید کرد و گفت: حضور میدانی در حرکت اجتماعی مبتنی بر اصول اسلامی و ارزشی بسیار مؤثر و تأثیرگذار است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین صفر قربانپور شامگاه سه شنبه در همایش بزرگ «حجاب فاطمی» با محوریت مطالبه گری در خصوص مسئله عفاف و حجاب در گلزار شهدای رشت با اشاره به اهمیت مطالبه گری انقلابی اظهار کرد:

وی با تاکید بر اهمیت حضور بانوان در مطالبه گری گفت: حضور بانوان محجبه در اماکن مختلف بسیار مؤثر و با اهمیت است.

امام جمعه موقت رشت افزود: بانوان در اماکن مختلف با حجاب خود حضور یابند و با حضور میدانی خود در جامعه حقیقت وجودی حجاب را تبیین کنند.

وی با اشاره به آثار برهنگی در جوامع غربی تصریح کرد: دنیای غرب امروز از برهنگی و همجنس بازی به تنگ آمده، خود غربی ها در این عرصه به پوچی رسیده و غرب و آمریکا این تجربیات را گذرانده اند.

حجت الاسلام قربانپور گفت: مسئولان نظام جمهوری اسلامی و برادران و خواهران جامعه بدانند اگر در امر حجاب و عفاف سهل انگاری شود دیر خواهد شد، مراقب باشید زمان از دست نرود.

وی با بیان اینکه شورای عالی انقلاب فرهنگی و ستادهای کشوری هرچه زودتر ضوابط اجرایی برای امر به معروف برای عبور از این شرایط تدوین کنند خاطر نشان کرد: باید قدم های ضروری به موقع برداشته شود و بدانید این مردم هم با جان ها و جوان هایشان آماده جانفشانی هستند.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان