رشت- فرماندار رشت با بیان اینکه جهاد تبیین از ضرورت های اصلی جامعه است، گفت: هرگاه دشمن با هدف ضربه زدن به نظام ورود کرده با شکست مواجه شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا امام پناهی ظهر چهارشنبه در جلسه هماهنگی مراسم بزرگداشت هفته بصیرت و دهه مقاومت با اشاره به اهمیت برگزاری باشکوه مناسبت های پیش رو اشاره کرد و اظهار داشت: شرکت در مراسم گرامیداشت سالروز حماسه حضور مردم در نهم دی ماه، در واقع نه بزرگ ایران اسلامی به بدخواهان و تجزیه طلبان و تاکید بر پاسداری از دستاوردهای خون شهدا است.

فرماندار رشت با بیان اینکه هرگاه دشمن با هدف ضربه زدن به نظام اسلامی به هر نسلی از فرزندان انقلاب دل بست با شکست مواجه شده است، گفت: رخدادهایی مانند حضور حماسی مردم در نهم دی ماه و فراگیری و استقبال از سرود سلام فرمانده سند ولایت مداری فرزندان انقلاب در دهه های مختلف از جمله دهه هشتادی ها می باشد.

امام پناهی با اشاره به حضور یک روز زودتر مردم گیلان در صحنه دفاع از جمهوری اسلامی و شکست فتنه ۸۸، اضافه کرد: هشتم دی ماه روز افتخار گیلان ولایتمدار در تاریخ انقلاب اسلامی بوده و در این روز مردمان شهر رشت ثابت کردند که در دفاع از انقلاب رشت شهر اولین ها است.

وی با اشاره به آشوب های اخیر ضمن تاکید بر پرهیز از سکوت جهاد تبیین را از ضرورت های اصلی جامعه عنوان کرد و افزود: با توجه به حضور ناگزیر فضای مجازی در صحنه آموزش کشور در دو سال کرونایی و سرمایه گذاری دشمنان در این بستر ضروری است تا نسبت به برگزاری جلسات بصیرت افزایی و روشنگری در مدارس و فراهم آوردن امکان تبادل اندیشه و پرسش و پاسخ با دانش آموزان تدابیر جدی اندیشیده شود.

فرماندار رشت با بیان اینکه تاریخ برای شناخت کامل ابعاد شخصیتی سردار دل ها، نظام اسلامی و امنیت کشور و مردم عاجز بوده و شناخت کامل از مکتب حاج قاسم سلیمانی نیازمند زمان است، ادامه داد: آنچه که از آن به عنوان مکتب سلیمانی یاد می شود، از ظرفیت بالایی برای بصیرت افزایی و پاسخ به شبهات برخوردار است.

وی ضمن تأکید بر لزوم برنامه ریزی دستگاه ها و ادارات برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم گرامیداشت یوم الله نهم دی و مراسم سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: برگزاری باشکوه مراسم هفته بصیرت و دهه مقاومت به نابودی جنگ ترکیبی جاری سرعت بخشیده و ناامیدی دشمنان از اهداف پلید خود را قطعی خواهد نمود.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان