مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان از حرکت ۳۰۰ خودرو از رشت به شلمان خبر داد و گفت: حرکت کاروان خودرویی گیلان به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت الاسلام سعید مهدوی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به حرکت کاروان خودرویی گیلان اظهار کرد: حرکت کاروان خودرویی گیلان به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد. 

 

به گفته وی، در این حرکت خودجوش، نمادین و انقلابی، مردم گیلان مسیر رشت به سمت شلمان و بر مزار شهید مرتضی حسین پور را با خودروهایشان حرکت کردند. 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به قرابت و نزدیکی شهید مدافع حرم مرتضی حسین پور با حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: مردم گیلان به مناسبت سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از گلزار شهدای رشت به سمت مزار شهید حسین پور رفیقِ صدیق حاج قاسم حرکت کردند و با آرمان های والای این شهید بزرگوار تجدید بیعت کردند. 

 

مهدوی از حرکت ۳۰۰ خودرو از رشت به شلمان خبر داد و افزود: مردم گیلان ارادت خاصی به سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی دارند و با این حرکت ثابت کردند که راهرو راه شهیدان باشند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان