لنگرود- ویژه برنامه عصر شعر «جانفدا» به مناسبت سومین سالروز شهادت سردار شهید سلیمانی به میزبانی خانواده شهید «مرتضی حسین پور» در روستاس شلمان شهرستان لنگرود برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با سومین سالروز شهادت سردار دل ها و با همکاری مشترک اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و محفل ادبی دکتر معین این اداره کل و با حضور جمعی از شعرای مطرح استان گیلان ویژه برنامه «جان فدا» صبح روز یکشنبه ۱۸ دیماه به میزبانی خانواده شهید «مرتضی حسین پور شلمانی» از شهدای برجسته جبهه مقاومت و از همرزمان سردار دل ها برگزار می شود.

در این سلسله نشست های ملی و محفل شعرخوانی که به ابتکار نهاد کتابخانه های عمومی کشور در استان های مختلف در حال برگزاری است، ضمن سرایش اشعاری در موضوع شهادت سردار دل ها و دیگر شهدای مقاومت در خصوص زندگی، شخصیت و رشادت های این رزمندگان گفتگو خواهد شد.

گفتنی است؛ شهید مرتضی حسین پور شلمانی از فرماندهان برجسته جبهه مقاومت و از همرزمان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی پس از مدت ها حضور در جبهه سوریه و عراق، سحرگاه روز دوشنبه ۱۶ مرداد سال ۱۳۹۶ در عملیات گسترده داعش با هدایت اطلاعاتی نیروهای آمریکایی و اسرائیلی، پس از مقاومت جانانه و وارد کردن ضربات سنگین به نیروهای داعش دچار جراحات شده و به شهادت رسید.

سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر فرماندهان مقاومت بارها در منزل این شهید در روستای شلمان حضور یافته و با خانواده وی دیدار کرده اند.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان