سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: ما تمام مستندات را به سازمان لیگ دادیم و نمی دانم از کجا فشار آوردند که این بازی برگزار شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ابراهیم اشکش پس از شکست مقابل ملوان اظهار داشت: اول از همه تبریک می گویم به تیم ملوان که پیروز میدان شدند. قبل از این که صحبت های خودم را آغاز کنم باید بگویم که تیم نفت مسجد سلیمان برای رسیدن به این بازی شرایط خاصی را سپری کرد. ما 48 ساعت آواره فرودگاه و هتل بودیم و شرایط بد جوی حاکم بود که همه پروازها لغو شد. همه مستندات را هم به سازمان لیگ دادیم، اما نمی دانم از کجا فشار آوردند که این بازی امروز برگزار شود.

وی افزود: بازی از ساعت 14 به 16 و از ساعت 16 به 17 منتقل شد که فکر می کنم همینطور جلو می رفتیم تا 10 شب هم طول می کشید ولی بازی برگزار می شد. فوتبال برای نشاط و سلامت جامعه است. چطور می شود یک تیمی که پروازهایش لغو شده است و با اتوبوس خود را به انزلی رسانده وادار کند با خستگی که دارد بازی کند. اگر این بازی 24 ساعت به تعویق می افتاد آسمان به زمین می آمد؟ پایان نیم فصل بود و بعد از نیم فصل بازی های جام حذفی را داریم. برای نیم فصل دوم با میزبان ها تعارف نخواهیم داشت و از حق خودمان کوتاه نخواهیم آمد. 

اشکش درباره بازیکنان خود هم خاطرنشان کرد: به تمام بازیکنانم و شرفشان که وجودشان را برای این بازی گذاشتند تبریک می گویم، چرا که ما را وادار کردند امروز بازی را انجام دهیم. ما در نیم فصل با جذب چند بازیکن تیم خودمان را تقویت می کنیم. امروز 7 بازیکن زیر 20 سال را در زمین بازی دادم از این بابت خوشحالم و می توانیم در آینده کارهای بزرگی انجام دهیم.

وی در خصوص جایگاه تیم نفت مسجد سلیمان در لیگ برتر عنوان کرد: نفت مسجد سلیمان در ادامه به جایگاه اصلی خود باز خواهد گشت و با شروع نیم فصل دوم با تیمی که خودم آن را می سازم و چهره واقعی خود را نشان خواهیم داد و به مردم نفت مسجد سلیمان این قول را می دهم که کمی حوصله کنند شاهد کسب نتایج خوب خواهند بود. 

اشکش اضافه کرد: امروز همه دیدند و اگر آمار بازی را بررسی کنید می بینید که 70 درصد بازی در اختیار ما بود و بالای 10 موقعیت گل را بازیکنانم از دست دادند. آنها باید بدانند که وقتی از موقعیت های خود استفاده نکنند حریف از کوچکترین موقعیت خود برای پیروزی استفاده می کند. به ملوان هم تبریک می گویم ولی سازمان لیگ رویه بدی را در پیش گرفته است و امروز ما را مجبور به بازی کردند و هر کس دیگری بود این بازی را به تعویق می انداخت. همه امروز بسیج شده بودند تا این بازی برگزار شود. این ظلم به تیم نفت مسجد سلیمان بود، بازیکنانم در شرایط بسیار بد به این بازی رسیدند و اگر این بازی 24 ساعت به تعویق می افتاد به جایی بر نمی خورد. من این را برای شکست خودمان توجیه نمی کنم ولی شرایط برای ما سخت بود.

وی درباره چگونگی نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال عنوان کرد: من تنها 3 بازی برای نفت مسجد سلیمان روی نیمکت بودم ولی می دانم عواملی در پشت پرده وجود دارد که نمی خواهند نفت مسجد سلیمان نتیجه بگیرد. دخیل بودن آقایان به این است که تیمی این چنین بسته اند و با تمام احترام به بازیکنانی که دارم و امروز بازی کردند ما بازیکن با تجربه خوب نداریم و همه جوان و نوجوان هستند. امیدوارم بتوانیم در نیم فصل دوم تیم را ترمیم کنیم و با تغییر تاکتیک و تکنیک روند خوبی را داشته باشیم. 

اشکش در ادامه افزود: در فوتبال امروز کشورمان باید بدانیم که ایستگاهی نباید بدهیم و از ایستگاهی ها استفاده کنیم. چیزی دیگری در لیگ برتر نمی بینم و با رفع مواردی گفتم می توانیم در نیم فصل دوم نتایج خوبی بگیریم. نفت مسجد سلیمان در گذشته هم در بازی های آخر در لیگ برتر باقی مانده است ولی امسال امیدواریم چنین اتفاقی نیافتد. 

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان در خصوص کم گل بودن نیم فصل اول گفت: تیم ها بیشتر دفاعی بازی کردند و در خط حمله خیلی نتوانستند کار کنند. در جام جهانی هم همین موضوع را شاهد بودیم که ساختار دفاعی برای تیم ها مهم تر از خط حمله بود ولی در بازی هایی هم بود که بازی های هجومی را شاهد بودیم. امروز بازی خوبی را از 2 تیم دیدیم هر 2 تیم موقعیت های زیادی را داشتند ولی خوب بازی در شرایطی بود که اصلا استاندارد نبود.

پایان پیام/

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان