رودسر- رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور با اشاره به اینکه دشمن به دنبال القای الگوهای خود در فضای مجازی به جوانان ایرانی است، گفت: آنها از الگو بودن زن ایرانی در دنیا وحشت دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار عباس بایرامی بعد از ظهر جمعه همزمان با وفات حضرت ام البنین (س) درمراسم تکریم از مادران و همسران شهدا در مسجد جامع اشکلک رحیم آباد، اظهار کرد: حضرت زهرا (س) عالی ترین نمونه و الگوی شاخص زن مسلمان در تاریخ اسلام است.

وی با بیان اینکه شخصیت حضرت فاطمه زهرا (س) در تمام جنبه های زندگی شخصی و اجتماعی گنجینه درخشانی از سبک زندگی اسلامی و پیمودن راه سعادت در دنیا و آخرت است، افزود: همواره مادران شهدا با بصیرت فاطمی و زینبی در این مسیر گام برداشته اند.

بایرامی با اشاره به اینکه مادران و خانواده های شهدا در اجر معنوی شهدا و حماسه آفرینی آنان شریک هستند، ادامه داد: بدون شک کانون خانواده و تربیت اسلامی و انقلابی یکی از مؤثرترین مولفه ها در پرورش شخصیت شهدا بوده و در این زمینه نقش مادران و پدران شهدا چشمگیر و غیر قابل چشم پوشی است.

سردار بایرامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: این شهید بزرگوار و همه شهدای دفاع مقدس ستارگان درخشان تاریخ انقلاب اسلامی هستند و حماسه آفرینی و ایثار آنان در دفاع از انقلاب اسلامی هرگز فراموش نخواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه خانواده معزز شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن نظام و انقلاب اسلامی دارند، اضافه کرد: قطعاً خدمت به آن ها یک وظیفه بزرگ دینی، ملی و انقلابی محسوب می شود.

رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور با اشاره به اینکه انقلاب امام راحل یک انقلاب بانوان بود، اضافه کرد: هنر امام این بود توانست زن به حاشیه رفته را بدون تبلور اجتماعی که بتواند تحول ساز باشد به میدان آورد.

دشمن از حجاب زن ایرانی وحشت دارد

وی با تاکید بر اینکه تاریخ تمدن ایران نشان می دهد که یک زن ایرانی هرگز بی عفت و بی حجاب نبوده است، افزود: دریک دوره ای فرهنگ منحط غرب توسط خاندان پهلوی سبب شد زن ایرانی به حاشیه کشانده شود.

سردار بایرامی ادامه داد: آنان سعی کردند با الگو گیری از فرهنگ بردگی جنسی زن غربی، که غیر از لذت ها جنسی چیزی از زن بودن نمی فهمید از آن برای یک تاریخ تمدنی بزرگ با سابقه بزرگ ایران الگو برداری کند که چه اتفاقات ناگواری رخ داد.

وی به اغتشاشات و حوادث اخیر در کشور اشاره کرد و گفت: کسی که زن را به خفت کشاند و میلیاردها دلار پول این ملت را به تاراج برد در آن سوی دنیا شعار زن زندگی آزادی سر می دهند.

سردار بایرامی تصریح کرد: در جنگ با داعش امثال شهید حسین پور، حق بین ها و شهدای مدافع حرم حاضر شد هزاران کیلومتر در خاک سوریه با دشمن بجنگد تا دختر ایرانی با عفت باقی بماند و در دنیا در عرصه های مختلف ورزشی، علمی حرف برای گفتن داشته باشد.

رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور افزود: امروز دشمن می خواهد الگوهایی را در فضای های مجازی که ساخته و پرداخته ذهن خودش است به جوان ایرانی نشان بدهند که بخشی ما مقصریم که نتوانستیم محتوا سازی برای جوانان خود بکنیم.

وی ادامه داد: دشمن از حجاب و الگو بودن زن ایرانی در دنیا وحشت دارد که روی بی حجابی سرمایه گذاری می کند.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان