رودبار- بخشدار خورگام رودبار با بیان اینکه بارش برف در ارتفاعات خورگام به نیم متر می رسد، گفت: در حال حاضر راه های فرعی و اصلی باز و تردد فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

محمدرضا باقری در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به جزئیات شرایط جوی در بخش خورگام رودبار، اظهار کرد: ارتفاع برف که بارش آن یک هفته ای است در خورگام آغاز شده در پایین دست ۳۰ سانتیمتر و در ارتفاعات و مناطق روستایی شاه شهیدان و گلنگش به نیم متر هم می رسد.

وی از بازگشایی مسیر خورگام به دیلمان خبر داد و افزود: با تلاش عوامل راهداری شهرستان محور مواصلاتی دو شهرستان رودبار و سیاهکل بازگشایی شد و تردد در آن جریان دارد.

بخشدار خورگام با تقدیر از تلاش عوامل راهداری و ستاد مدیریت بحران شهرستان، بیان کرد: در حال حاضر راه های فرعی و اصلی بخش خورگام باز و تردد فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

باقری با اشاره به برودت هوا و یخ زدگی و احتمال لغزندگی محورها، از مردم خواست تا حد امکان از تردد غیر ضرور در محورهای اصلی و فرعی بخش خورگام خودداری کرده و سفرشان را به زمان مناسب تری موکول کنند.

وی با اشاره به بازدیدهای سرزده از نانوایی های بخش خورگام، افزود: با توجه به پیش بینی هایی که ستاد مدیریت بحران شهرستان و بخش از قبل صورت داده بود تاکنون مشکلی در تأمین سوخت و آرد مورد نیاز نانوایی ها وجود ندارد.

بخشدار خورگام از قطعی چند ساعته برق ۸ روستای این بخش خبر داد و اضافه کرد: به محض دریافت گزارش قطعی برق در برخی روستاهای خورگام، پیگیری این موضوع در دستور کار قرار گرفت و برق این روستاها مجدد وصل شد.

باقری با اشاره به قطعی برق در یکی از روستاهای خورگام به دلیل سرقت کابل ها، اضافه کرد: برق روستای گلنگش خورگام به دلیل سرقت کابل ها چند ساعتی قطع و سپس با تلاش همکاران اداره برق این مشکل برطرف شد.

وی با تقدیر از ستاد مدیریت بحران و همچنین خبرنگاران و رسانه ها، افزود: اطلاع رسانی به موقع از سوی خبرنگاران و اصحاب رسانه خدمات دهی ستاد مدیریت بحران را تسهیل می بخشد.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان