تا بهبود شرایط جوی به گیلان سفر نکنید

۱۴۰۱/۱۰/۲۷ ۱۳:۵۶ چاپ کد خبر: 180769
مدیرکل میراث فرهنگی گیلان با بیان اینکه فعلا در استان شرایط میزبانی شایسته از هموطنان وجود ندارد، گفت: گردشگران جهت مدیریت بهینه مصرف گاز و جلوگیری از مشکلات احتمالی تا زمان عادی شدن شرایط از مسافرت به ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، ولی جهانی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه با توجه به شرایط پیش آمده جوی شرایط میزبانی شایسته از هموطنان در استان گیلان وجود ندارد، اظهار کرد: گردشگران جهت مدیریت بهینه مصرف گاز و جلوگیری از مشکلات احتمالی تا زمان عادی شدن شرایط از مسافرت به گیلان خودداری کنند.

وی با بیان اینکه در استان گیلان شرایط میزبانی شایسته از هموطنان وجود ندارد، گفت: از گردشگران می خواهیم با توجه به کاهش شدید دمای هوا در اکثر نقاط کشور و افزایش مصرف گاز و لزوم مدیریت وضعیت موجود به جهت مدیریت بهینه مصرف گاز و جلوگیری از مشکلات احتمالی تا زمان عادی شدن شرایط به گیلان سفر نکنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان درخصوص تخفیف سفرهای زمستانی افزود: این تسهیلات بعد از عبور از موج سرما و امکان میزبانی شایسته متعاقباََ در قالب طرح تخفیف سفر اعلام می شود و جای نگرانی نیست.

جهانی خطاب به مدیران تأسیسات گردشگری استان تصریح کرد: با توجه به بحران انرژی و افت شدید فشار گاز به دلیل برودت هوا همچنان در مصرف گاز و برق و آب صرفه جویی کرده و نسبت به اختصاص سوخت جایگزین، تعطیلی فضاهای پرمصرف و غیرضروری از جمله استخرها و فضاهای آبی، تجمیع رستوران ها در یک مجموعه و تمرکز اتاق ها و غیر فعال سازی سایر طبقات اقدام کنند.

پایان پیام/۸۴۰۰۷

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان