رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه گیلان در بخش زیرساخت های نظام سلامت عقب مانده، گفت: سطح بهداشت و درمان استان به ظاهر محروم سیستان و بلوچستان از استان خوش آب وهوای گیلان به مراتب بهتر است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمدرضا احمدی سنگری، رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی امروز در آئین تکریم و معارفه سرپرستان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سالن همایش های بانک صادرات گیلان مسؤولیت ها را فرصتی برای خدمت به مردم دانست و اظهار کرد: فرصت ها بسیار زودگذر هستند و آنچه می ماند عملکردها و قضاوت مردم است.

وی مسؤولیت را امانت برشمرد و افزود: در کشور اسلامی ایران حفظ اصول، مبانی انقلاب اسلامی و ارزش ها یک اصل است و باید امانتی به نام مسؤولیت را در جهت خدمت به مردم بهره گرفت.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تقویت جبهه انقلاب تأکید کرد و گفت: یکی از اصلی ترین دغدغه و مطالبه مردم حفظ و تقویت جبهه انقلابی است و این شخیصه مهم باید در همه مسؤولین وجود داشته باشد.

نماینده مردم رشت و خمام در خانه ملت، حمایت از نیروهای انقلابی، دلسوز، متخصص و توانمند را از مطالبه مجمع نمایندگان گیلان دانست و گفت: نباید تعهد و تخصص جای خود را به رفیق بازی ها بدهد بلکه باید از افراد پاک دست، متدین، متخصص برای رفع دغدغه های مردم بهره گرفت.

احمدی با تصریح بر اینکه در حوزه بهداشت و درمان دغدغه های بسیار زیادی وجود دارد و ضعف ها در بخش دولتی بسیار زیاد است، تصریح کرد: بسیاری از امکانات در بیمارستان های خصوصی استان وجود دارد اما مردم در بخش دولتی با کمبودها و مضیقه ها مواجهه هستند درحالی که باید در کنار تقویت بخش خصوصی، به بخش دولتی نیز توجه شود.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر اعضای این کمیسیون به استان سیستان و بلوچستان، خاطرنشان کرد: سطح بهداشت و درمان استان به ظاهر محروم سیستان و بلوچستان از استان خوش آب وهوای گیلان به مراتب بهتر است.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با بیان اینکه این استان فاقد یک بیمارستان جنرال است، تصریح کرد: بسیاری از مردم محروم و مستضعف برای درمان به بخش دولتی مراجعه می کنند و حامی این انقلاب نیز محرومان و پابرهنگان هستند ازاین رو دولت باید بیشتر به بخش درمان مردم در بخش دولتی توجه کند.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان