امام جمعه موقت تهران در منطقه آزاد انزلی با اشاره به دستاوردهای نظامی به دست آمده گفت: ایران سرزمینی استراتژیک و مرکز اقتدار و امنیت در منطقه است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرانزلی، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران در سفر به منطقه آزاد انزلی درمراسم پایان دوره پایوران در مرکز آموزشی باقرالعلوم (ع) نیروی دریایی راهبردی در منطقه آزاد انزلی حاضر و به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

امام جمعه موقت تهران در جمع مقامات نظامی نیروی دریایی اظهار کرد: امروزه به فضل خداوند متعال و عزم و اراده راسخ نیروهای نظامی، شاهد آن هستیم که کیلومتر ها در دریاهای آزاد امنیت برای کشتی های تجاری کشورمان فراهم شده و در آب های سرزمینی نیز اجازه نمی دهند تا دشمنان دست درازی به تمامیت مرزی کشور داشته باشند.

وی با اشاره به دستاوردهای نظامی بدست آمده در عرصه های مختلف تصریح کرد: اگرچه ایران اسلامی در سخت ترین شرایط تحریم های دشمنان قرار دارد اما با همه مشقت ها ملت ایران بر فراز قله های اقتدار ایستاده و با تکیه بر دانش بومی آسمان ایران به گنبد آهنین تبدیل شده، نیروی زمینی استوار همچون کوه بر قله های افتخار قرار گرفته و سپاه پاسداران و فراجا همراه با ارتش برای خلق امنیت ایفای نقش می کنند.

امام جمعه موقت تهران با تاکید بر لینکه ایران کشوری دارای موقعیت ممتاز ژئوپلیتیک است، بیان کرد: ایران سرزمین استراتژیک و نقطه اقتدار و امنیت در منطقه بوده و قطعاً با حمایت جوانان و اعتماد بیش از پیش به چهره های علمی می توانیم در همه ابعاد خصوصآ اقتصادی و نظامی مرز های موفقیت را فتح کنیم.

گفتنی است در ادامه این مراسم یگان های حاضر در میدان مقابل جایگاه رژه رفته و از ۶ فرمانده و پایور نمونه با اهدای سردوشی و لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان