فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به استیصال استکبار از ایستادگی مردم ایران در مقابل انواع فشارهای جنگ سخت و نرم گفت: اتحادیه اروپا با تحریم و تروریستی اعلام کردن سپاه به ملت ایران این پیغام را ارسال کرد که ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، در پی اقدام ضدایرانی پارلمان اروپا، استاندار گیلان ظهر امروز با حضور در ستاد فرماندهی سپاه قدس گیلان برای اعلام حمایت از این نهاد مردمی و انقلابی با سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان دیدار کرد.
 
فرمانده سپاه قدس گیلان در این دیدار با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصاره ملت و برگرفته از ملت ولایتمدار ایران اسلامی است، اظهار کرد: اقدام اتحادیه اروپا در تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران در واقع تحریم ملت ایران است زیرا سپاه در تمامی عرصه و بحران ها از جمله سیل، زلزله، برف و کرونا در کنار ملت ایران بوده است.
 
سردار محمد عبدالله پور با تأکید بر لزوم توجه به همکاری، وحدت و همدلی موجود میان ملت ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر یک کشور بی طرف به اقدامات سپاه در حوزه امنیتی، مقاومت، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و عمرانی نگاه کند به راحتی متوجه خواهد شد که تمامی اقدامات سپاه بر پایه مردم و با کمک مردم است.
 
وی با بیان اینکه اتحادیه اروپا با تروریست اعلام کردن و تحریم سپاه پاسداران دنباله رو سیاست شیطان بزرگ یعنی آمریکا است، تصریح کرد: این اقدام اتحادیه اروپا فاقد مبنای حقوقی است ثانیاََ کشورهای غربی و استکبار تاکنون هر اقدامی که می شد علیه نظام انقلاب اسلامی و مردم انجام داده و این اقدام اخیر اتحادیه اروپا تکمیل پازل جنگ روانی است که قطعاََ با شکست مواجه خواهند شد.
 
فرمانده سپاه قدس گیلان کار دشمن را تلاش برای انزوای نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و بیان کرد: سپاه پاسداران با چنین اقداماتی از مسیر خود دور نشده و بلکه باعث وحدت و همدلی بیشتر میان دولت، ملت، سپاه و سایر ارگان های نظامی و غیرنظامی می شود و عزم و اراده ما در حل مشکلات کشور و پیشبرد اهداف کشور را بیشتر می کند.
 
عبدالله پور با اشاره به استیصال استکبار از ایستادگی مردم ایران در مقابل انواع فشارهای جنگ سخت و نرم افزود: اتحادیه اروپا با تحریم و تروریستی اعلام کردن سپاه به ملت ایران این پیغام را ارسال کرد که مسیر مردم و انقلاب مسیری رو به تعالی است، لذا سپاه، دولت، مجلس شورای اسلامی و قوه قضاییه با وحدت بیشتر به سمت پیشرفت و توسعه کشور حرکت می کنیم.

پایان پیام/۸۴۰۰۷

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان