نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه گفت: با حرکات نگون بختانه می خواهند از خودشان دفاع کنند زیرا با مطالبات سخت مردمشان مواجه هستند و می دانند غرب با تمام یدک کش هایش ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رودسر، آیت الله رسول فلاحتی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان رودسر با اشاره به عظمت ماه رجب و ثواب روزه گرفتن در این ماه اظهار داشت: در این ماه، روزانه مقداری صدقه کنار گذاشته شود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در سایه خون شهیدان و مجاهدت امام راحل و روحانیت به پیروزی رسید، گفت: بسیاری از بنیان گذاران اولیه انقلاب امروز در جمع ما نیستند یا اگر باشند اندک هستند بنابراین ما وارث این بعثت بزرگ هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به اینکه پدیده الهی انقلاب اسلامی با وجود سختی های مختلف به مرحله فعلی رسید، افزود: انقلاب اسلامی که همواره با شرایط تحریمی و هجمه هایی از سوی دشمنان داخلی و خارجی مواجه بوده، در واقع شاهکار عظیمی کرده است.

فلاحتی با اشاره به اذعان رسانه های غرب درخصوص پیشرفت های علمی ایران پس از انقلاب تصریح کرد: یکی از نشریه های معروف ایالات متحده درباره رتبه علمی جمهوری اسلامی در سال های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، آماری را منتشر کرده است و گفتند رتبه تولید علم جمهوری اسلامی که قبل از انقلاب ۷۴ بود امروز به رتبه پانزدهم رسیده است.

وی با اشاره به تلاش همه جانبه دشمن برای ایجاد شبهه علیه انقلاب اسلامی گفت: قدرت های سلطه گر جهانی و دشمنان داخلی تمام امکانات خود را برای شبهه افکنی علیه انقلاب اسلامی بسیج کرده و سعی کردند برخی چهره های سیاه گذشته ایران را خوب جلوه دهند و بخش نورانی جمهوری اسلامی را سیاه نمایی کنند که نشان دهنده عظمت و اقتدار این نظام اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معرفی کردن سپاه به عنوان سازمان تروریستی تصریح کرد: با حرکات نگون بختانه می خواهند از خودشان دفاع کنند زیرا با مطالبات سخت مردمشان مواجه هستند و می دانند غرب با تمام یدک کش هایش امروز چیزی برای گفتن در مجامع بین المللی ندارد اما جمهوری اسلامی در تمام عرصه ها حرف برای گفتن دارد.

فلاحتی با بیان اینکه دشمن در ماه های گذشته اقدام به حذف جمهوری اسلامی از کمیسیون مقام زنان سازمان ملل کرد، افزود: در چند روز گذشته که زنان تأثیرگذار از کشورهای مختلف دنیا به ایران دعوت شدند، سر و صداهای بعضی سیاست مداران آمریکایی در آمد طوری که به رهبرانشان حمله کردند و گفتند جمهوری اسلامی اکنون قابل کنترل نیست زیرا هم ابزار و هم حرف برای گفتن دارد و ملت ها نیز با جمهوری اسلامی همراه شدند و می توانند پیام خود را به ملت ها و زنان جامعه بین المللی برسانند.

وی با بیان اینکه زنانی که در این اجلاس شرکت کردند اذعان کردند که جمهوری اسلامی قدرت مدیریت زنان جهان را هم دارد، گفت: در جامعه اسلامی همه مولفه ها و شاخصه ها برای رشد زنان فراهم شده که نشان دهنده قدرت مدیریت نظام اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به اهمیت بنیان تمدن عظیم اسلامی بیان کرد: تمدن اسلامی که توسط پیامبر اکرم(ص) از مدینه بنیان گذاری شد و قرار است دنیای بشریت را فرا بگیرد و اکنون صهیونیست بین الملل و سلطه جهانی به پرچمداری آمریکا تلاش می کنند تا جلوی شکل گیری این حرکت نورانی را بگیرند.

فلاحتی منابع انسانی پاک دست و دارای چشمانی پاک، فهم و بینش مدیریت اجتماعی و سیاسی را جزو مولفه ها و زیربناهای تمدن اسلامی برشمرد و افزود: تمدن اسلامی به انسان هایی نیاز دارد که در تراز بسترسازی تمدن اسلامی تلاش مجاهدانه داشته باشند.

وی با بیان اینکه مدیران باید از فضل لازم برای مدیریت منطقه و هوش سیاسی برخوردار باشند و عملکرد جهادی داشته باشند، گفت: مدیر باید به مردم بیندیشد و درد مردم را متوجه شود و مدیری که دغدغه خودش را داشته باشند مایه دردسر است.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه اهل بیت عصمت و طهارت بعد از پیامبر اکرم(ص) تمام تلاششان را برای نگه داشتن مردم در مسیر دین خدا انجام دادند، افزود: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی هم در اغتشاشات اخیر، حتی نیمه های شب از احوالات استان ها با خبر می شدند و پرس وجو می کردند.

فلاحتی با بیان اینکه مدیر باید بتواند مردم را در مسیر نگه دارد و در عین حال به زیر مجموعه خود توجه داشته باشد گفت: مردم، اساس و بنیان برای ایجاد تمدن اسلامی هستند البته در دولت سیزدهم حدود ۱۱ کار اساسی انجام شد که در دولت های گذشته انجام نشده بود.

وی با اشاره به خواسته رهبر انقلاب از مسؤولان مبنی بر اینکه مدیران و مسؤولان پای حرف های مردم بنشینند، بیان کرد: کسی که بتوان زن و فرزندان خود را در منزل خوب مدیریت کند، جامعه را هم می تواند مدیریت کند بنابراین معنای سیاست در تدبیر منزل خلاصه می شود.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه مدیران برای جلب رضایت پروردگار تلاش کنند تا بعد از دوران خدمت خود، آرامش خاطر داشته باشند که خالصانه خدمت کرده اند افزود: پیامبراکرم(ص) فرمودند تا زمانی که در دنیا هستید وابسته به دنیا نشوید،
 به فکر آخرت خود باشید.

فلاحتی با اشاره به اهداف سفرهای خود به شهرستان ها بیان کرد: در این سفرها می توانیم نسبت به احوالات شهرستان ها از نزدیک باخبر شویم البته به مسؤولان استانی و شهرستانی هم گفته ایم که در کارهای عمرانی و استانی همیشه اولویت ها را ببینند و تلاش ها در دوره خدمت به گونه ای باشد که از خود کار ماندگار به جای بگذارند.

وی به مدیران و مسؤولان توصیه کرد که به صورت ناشناس به مناطق و روستاهای دوردست سفر کنند و گفت: در شهرستان رودسر هم شخصیت های برجسته و بزرگ تاریخی می زیستند که مایه افتخارند.

پایان پیام/۸۴۰۰۷

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان