رشت- استاندار گیلان حمایت از سپاه پاسداران را وظیفه دولت انقلابی دانست و گفت: دولت در تمامی عرصه ها در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی ظهر یکشنبه در دیدار با فرمانده سپاه قدس گیلان، ضمن محکومیت اقدام خصمانه پارلمان اروپا و قدردانی از این نهاد انقلابی اظهار کرد: دشمن وقتی در تحریم های ظالمانه علیه کشور و اغتشاشات اخیر با شکست مواجه شد دست به این اقدام زد.

وی رمز موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول این سال ها در مقابل اقدامات استکبار را ولایتمداری مردم با بصیرت و سپاه پاسداران دانست و گفت: رمز موفقیت این نظام بر محور ولایت، خانواده، سپاه پاسداران، نیروهای نظامی و نهادهای انقلابی است.

عباسی بر لزوم توجه به برنامه های دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی تاکید کرد و افزود: دشمنی غرب و اتحادیه اروپا بر همگان مشخص است و این رفتار عجولانه و از روی ناتوانی اتحادیه اروپا در تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان دهنده نقش این نهاد انقلابی در پیشبرد اهداف نظام است.

وی به نقش پر رنگ سپاه پاسداران و نیروی قدس در شکست داعش و ایجاد امید و انگیزه در بین ملت های آزادی خواه جهان اشاره کرد و ادامه داد: مکتب سپاه پاسداران پیروی از امام راحل (ره)، منویات مقام معظم رهبری و مکتب سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی است.

استاندار گیلان حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را وظیفه دولت انقلابی دانست و تصریح کرد: دولت در تمامی عرصه ها در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است تا دست در دستان هم بر مشکلات فائق آمده و به پیشرفت کشور در عرصه های مختلف کمک کنیم.

عباسی تاکید کرد: مردم همیشه در صحنه ایران هیچگاه اقدامات مؤثر سپاه در روزهای سخت کرونایی، ساخت مسکن محرومین، زلزله، سیل و آبرسانی به روستاهای کشور را فراموش نخواهند کرد.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان