سرپرست کلینیک تخصصی و فوق تخصصی دندانپزشکی رشت با اشاره به مراجعه ۲۲ هزار بیمار جهت دریافت خدمات تخصصی دندانپزشکی گفت: این میزان از مراجعه در مقایسه با سال گذشته ۲ برابر شده و کلینیک تخصصی را که روزی ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، داشتن دندان هایی زیبا و سالم مدیون مراقبت های مداوم و رعایت اصول بهداشت دهان و دندان است و همه افراد برای داشتن لبخندی زیبا و دندان های سالم به خدمات و درمان های دندانپزشکی نیاز دارند. 

زیبایی، تمیزی، سالم بودن و یکدست بودن دندان ها می تواند به یک لبخند زیبا بیانجامد و این لبخند زیبا نقش بسیار زیادی در زیبایی چهره افراد دارد و علاوه بر آن داشتن دندان های سالم به انسان کمک می کند تا دستگاه گوارش و نهایتاً بدن سالم تری داشته باشد. 

برخی ذاتاً دندان های سالم و زیبایی دارند و به دلیل مراقبت های مداومی که از دندان های خود انجام داده اند، دندان های آن ها هیچ مشکلی ندارد اما پوسیدگی، جرم دندان، نامرتب بودن دندان ها، عفونت های دندان و لثه و موارد بسیار متعدد دیگر، همگی به خدمات و درمان های دندانپزشکی نیاز دارد. 

 

امروزه در استان گیلان مراکز بهداشتی، درمانی و همچنین کلینیک های تخصصی دولتی و خصوصی زیادی وجود دارند که خدمات دندانپزشکی به مردم ارائه می دهند. 

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی دولتی دندانپزشکی رشت یکی از کلینیک های فعال در استان گیلان است که طی چند سال اخیر رشد قابل توجهی به خود گرفته است، این کلینیک تخصصی علاوه بر توسعه خدمات دندانپزشکی، خدمات تخصصی را به صورت ارزان ارائه کرده و توانسته به قطب ارائه خدمات دندانپزشکی در مرکز استان تبدیل شود. 

سرپرست کلینیک تخصصی و فوق تخصصی دندانپزشکی رشت با اشاره به گسترش خدمات دندانپزشکی در این مرکز می گوید: بیش از ۲۲ هزار بیمار جهت دریافت خدمات تخصصی دندانپزشکی در کلینیک ویژه تخصصی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از ابتدای امسال تاکنون مراجعه کرده اند. 

به گفته جلیل ربیعی، این میزان از مراجعه مردم به کلینیک تخصصی و فوق تخصصی دندانپزشکی رشت در مقایسه با سال گذشته ۲ برابر شده و کلینیک تخصصی را که روزی ضررده بود را به سوددهی رسانده است. 

 

در حال حاضر در کلینیک تخصص و فوق تخصصی دندانپزشکی رشت خدماتی شامل جراحی فک و صورت، ارتودنسی، درمان ریشه، ترمیم، اطفال، جراحی لثه ارائه می شود و آن طور که سرپرست این کلینیک گفته در آینده نزدیک نوع و حجم ارائه خدمات ازجمله خدمات ایمپلنت با تعرفه دولتی نیز در آن توسعه پیدا خواهد کرد. 

گفتنی است کلینیک دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ۲ نوبت صبح و عصر همه روزه به جز روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات به مردم در سراسر استان گیلان است. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان