رشت- رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گیلان اقدام اخیر اروپا علیه سپاه را تداوم دشمنی غرب با جمهوری اسلامی دانست و گفت: پیشرفت سپاه در همه حوزه ها موجب خشم دشمنان شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین ولی عادلی پیش از ظهر سه شنبه در دیدار جمعی از طلاب، اساتید و مدیران حوزه علمیه استان گیلان با فرماندهان این سپاه که به مناسبت اقدام خصمانه پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد با بیان اینکه سپاه امروز در همه عرصه ها حضور فعال دارد، اظهار کرد: تحریم سپاه تحریم ملت ایران است.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گیلان اقدام اخیر اروپا علیه سپاه را تداوم دشمنی غرب با جمهوری اسلامی دانست و افزود: پیشرفت سپاه در همه حوزه ها موجب خشم دشمنان شده است و اروپایی ها با تبعیت از رژیم صهیونیستی دست به چنین اقدامی زده اند.

وی با بیان اینکه تحریم نهادهای انقلابی هیچ تأثیری بر عملکرد آنان ندارد، بیان کرد: ایجاد فضای دو قطبی بین مسئولان سیاسی، تشدید فشار معیشتی و تحت تأثیر قرار دادن جامعه، هم افزایی با رژیم صهیونیستی، هزینه سازی برای دولت انقلابی از جمله اهداف دشمن از تحریم و تروریستی اعلام کردن سپاه است.

هدف اصلی سپاه حفظ انقلاب و خدمت به مردم است

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این جلسه با بیان اینکه هدف اصلی سپاه حفظ انقلاب و خدمت به مردم در عرصه های مختلف است، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مولود انقلاب و نهادی مردمی است و برای حفظ ارزش های اسلامی و انقلابی کوشش می کند.

سرهنگ الیاس کوثری با اشاره به اقدامات دفاعی و امنیتی سپاه گفت: قدرت سپاه در حفظ و پاسداری از کشور و انقلاب به همه دنیا ثابت شده و دشمنان ایران نیز برای جلوگیری از موفقیت های این نهاد آن را تحریم می کنند.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان