سومین دوره لیگ برتر ساحلی با حضور نماینده استان گیلان در این رقابت ها پیگیری خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سومین دوره لیگ برتر استاندارد ساحلی با حضور نماینده گیلان آغاز می شود، تیم اداره بنادر و دریانوردی انزلی در این رقابت ها نماینده استان گیلان خواهد بود. 

چهارده تیم شهداب یزد، موج سواران ساحل نوشهر، سنگ آهن بافق، پیکان بندر دیر، فولاد هرمزگان، رازین پلیمر راه ابریشم، اداره بنادر و دریانوردی انزلی، دانش و توپ، پارس جنوبی، رعد پدافند، شهید ادریس آزادیان، ملوان بندرعباس، ساوانا و امید سنگ آهن بافق در سومین دوره لیگ برتر استاندارد ساحلی حضور دارند. 

بدین ترتیب نمایندگانی از ۹ استان کشور شامل یزد (سه تیم)، سیستان و بلوچستان، مازندران و هرمزگان (هر کداوم دو تیم) و بوشهر، تهران، سمنان، گیلان و خراسان رضوی با یک تیم در این دوره از مسابقات شرکت کردند.

سه میلیارد ریال پاداش برای سومین دوره
سه میلیارد ریال پاداش برای مقام های اول تا چهارم سومین دوره لیگ برتر والیبال ساحلی تعیین شده که به ترتیب یک میلیارد و ۲۰۰.۸۰۰، ۶۰۰ و ۴۰۰ میلیون ریال به تیم های اول تا چهارم این رقابت ها تعلق خواهد گرفت. 

۹۱ دیدار در مرحله مقدماتی
مرحله مقدماتی سومین دوره لیگ برتر ساحلی در سیزده هفته از ۱۲ بهمن سال ۱۴۰۱ تا ۱۶ تیرماه ۱۴۰۲ با ۹۱ دیدار پیگیری خواهد شد و سپس هشت تیم برتر جدول به مرحله یک چهارم نهایی صعود خواهند کرد. 

تیم ها در هر دیدار لیگ برتر ساحلی در دو مسابقه به مصاف یکدیگر می روند و در صورت تساوی، گلدن ست تعیین کننده برنده خواهد بود که در پایان مسابقات هر روز برگزار می شود. 

برنامه هفته های اول تا پنجم مرحله مقدماتی ازسوی کمیته ساحلی مشخص و اعلام شده است تا پس از اعلام رسمی تقویم ساحلی کنفدراسیون والیبال آسیا برنامه دیگر هفته های مرحله مقدماتی نیز قطعی شود. 

برنامه هفته های اول تا پنجم به قرار است: 

برنامه هفته نخستبر اساس برنامه اعلامی کمیته ساحلی فدراسیون والیبال هفته نخست لیگ برتر ساحلی از ۱۲ تا ۱۳ بهمن ماه به میزبانی تیم فولاد هرمزگان در شهر بندرعباس برگزار خواهد شد که برنامه هفته نخست به قرار زیر است: 
شهداب یزد – امید سنگ آهن بافق
موج سواران ساحل نوشهر – ساوانا
سنگ آهن بافق – ملوان بندرعباس
پیکان بندر دیر – شهید ادریس آزادین
فولاد هرمزگان – رعد پدافند
رازین پلیمر راه ابریشم – پارس جنوبی
اداره بنادر و دریانوردی انزلی – دانش و توپ

به گزارش فارس، تیم ها در هر دیدار لیگ برتر ساحلی در دو مسابقه به مصاف یکدیگر می روند و در صورت تساوی، گلدن ست تعیین کننده برنده خواهد بود که در پایان مسابقات هر روز برگزار می شود. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان