رشت- نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با بیان اینکه مشکلات حوزه شهری مربوط به یک بخش نیست، گفت: حل مشکلات در گرو مدیریت واحد شهری است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی آقازاده ظهر شنبه در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر رشت با بیان اینکه مشکلات حوزه شهری مربوط به یک بخش نیست، گفت: مدیریت واحد شهری حائز اهمیت است و همه سازمان ها و ادارات باید همکاری و همپوشانی و هم افزایی برای ارائه خدمات شهری داشته باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه هنر شهرداری و همه مسئولان این است که مدیران اجرایی استان را در کنار نمایندگان قرار دهند، ادامه داد: این کار اثرگذاری اقدامات را افزایش می دهد.

وی با بیان اینکه حل مسائل استان گیلان در حال پیگیری و اجرایی شدن است، افزود: دولت امروز مدعی حل مسئله پسماند و آب شرب روستایی که یک معضل ملی است، بوده و اگر وحدت رویه داشته باشیم نتایج اثرگذاری حاصل می شود.

آقازاده نسقی سازان را بزرگترین مشکل شهرداری اعلام کرد و بیان داشت: برخی افراد دلال و سودجو برخلاف قانون کار می کنند و برای مردم و شهرداری ها مشکل ایجاد می کنند لذا به جای مردم بی گناه باید مقابل چنین سودجویانی بایستیم.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان