رشت - معاون امور اقتصادی استاندار گیلان مشارکت مردم در کنترل مصرف گاز و برق در استان را بسیار مهم برشمرد و گفت: مردم برای تداوم پایداری انرژی در مصارف خانگی و صنعتی باید کمک کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد اسحاقی عصر یکشنبه در نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات صنایع استان گیلان اظهار کرد: پویایی صنایع و تولید منجر به توسعه و پیشرفت در بخش های مختلف می شود.

وی با تاکید بر هماهنگی و برنامه محور بودن در قطعی انرژی صنایع و واحدهای تولیدی، افزود: انسجام بخشی و برنامه ریزی در خاموشی ها در بخش تولید و صنعت در راستای پایداری انرژی موثر خواهد بود.

معاون امور اقتصادی استاندار گیلان با بیان اینکه کنترل مصرف گاز و برق در استان یک تکلیف است، گفت: کنترل مصرف انرژی در استان نباید تولید صنایع و واحدهای تولیدی را با چالش روبرو کند.

اسحاقی، مشارکت مردم در کنترل مصرف گاز و برق در استان را بسیار مهم برشمرد و بیان کرد: مردم برای تدوام پایداری انرژی در مصارف خانگی و صنعتی باید کمک کنند.

وی با اشاره به اینکه کشور در وضعیت حساسی قرار دارد، افزود: همدلی، انسجام و تلاش همه دستگاه های خدمات رسان از یک سو و همراهی و مشارکت مردم از سوی دیگر در این شرایط حساس کشور ضرورت دارد.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان