رشت - استاندار گیلان با بیان اینکه میزان تولید و مصرف باید به اعتدال برسد، گفت: نظم بخشی و ساماندهی تولید و مصرف به ثبات قیمت ها در بازار کمک می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی بعداز ظهر یکشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان گیلان، اظهار کرد: کنترل بازار از مهم ترین بخش ها است و باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با تاکید بر برقراری ارتباط و هماهنگی عرضه و تقاضا در بازار، افزود: هماهنگی و ارتباط گیری عرضه و تقاضا منجر به اعتدال بخشی در بازار می شود.

استاندار گیلان با بیان اینکه میزان تولید و مصرف باید به اعتدال برسد، گفت: نظم بخشی و ساماندهی تولید و مصرف به ثبات قیمت ها در بازار کمک می کند.

نماینده عالی دولت در گیلان با تاکید بر حمایت ویژه از کشاورزان و تولیدگران کشاورزی، بیان کرد: نظارت سیر عبوری محصولات از مبدا تا مقصد به جد پیگیری شود.

عباسی با بیان اینکه نشاط اجتماعی در نتیجه رفاه اقتصادی و معیشتی است، گفت: همه دستگاه ها و نهادهای خدمات رسان در راستای جلب رضایتمندی عمومی تلاش کنند.

وی با تاکید بر سامان بخشی وضعیت آرد و نان، افزود: در کنار ارج نهادن به موضوع کمیت آرد و نان، کیفیت آن هم مورد توجه قرار گیرد.

استاندار گیلان با اشاره به عرضه بخش قابل توجهی از برنج تولیدی استان، اضافه کرد: حمایت از کشاورزان و بازاریان در اولویت کار دولت سیزدهم است.

عباسی با تاکید بر تامین مایحتاج اولیه مردم بویژه گوشت قرمز و مرغ، اضافه کرد: تأمین کالاهای اساسی بویژه مرغ و گوشت قرمز با قیمت مصوب در استان بسیار اهمیت دارد.

وی با تاکید بر سرکشی از نانوایی های شهرستان ها توسط فرماندار، افزود: مشاهده هر گونه تخلف از نانوایی ها در شهرستان ها با فرمانداران برخورد می شود.

استاندار گیلان با تبریک دهه مبارک فجر، از جشن بزرگ پیروزی انقلاب در این استان خبر داد و اضافه کرد: مقدمات برپایی جشن باشکوه انقلاب اسلامی در گیلان فراهم شود.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان