رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تأکید بر اینکه حمایت از ورزش و توسعه آن در شهر جزو اولویت های مدیریت شهری رشت است، گفت: در جریان برنامه ریزی برای برگزاری لیگ ها، جشنواره ها و دیگر اقدامات ورزشی در شهر ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمد حسین واثق کارگرنیا ظهر امروز در  جلسه هم اندیشی برگزاری نوزدهمین دوره مسابقات بین المللی شطرنج، «جام رشت» در ساختمان جلسات شورای رشت با قدردانی از تلاش های مسؤولان برگزاری این دوره از مسابقات شطرنج اظهار کرد: به رسم میزبانی در پایان این جلسه و در جمع بندی مباحث مطرح شده این موضوع را خاطرنشان می کنم که باید افتخارات رشت از جمله نام سردار شهید میرزا کوچک خان جنگلی در اجرای مسابقات فرهنگی، ورزشی به عنوان یک نام شاخص بین المللی محور توجه قرار بگیرد.

وی با تأکید بر اینکه در راستای بهره مندی از ظرفیت برند شهرخلاق خوراک و هنرهای صنایع دستی نیز باید در چنین میادینی به درستی برنامه ریزی شود، افزود: حمایت از ورزش، از جمله اولویت های کاری شورا و شهرداری رشت است و دو تیم فوتبالی شهر رشت نیز هر زمان که نیاز بوده از حمایت های شورا و شهرداری برخوردار شده اند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه ورزش شطرنج به واسطه خلاقانه بودن در میان تمامی اقشار طرفدار دارد، گفت: باید تلاش شود تا در جریان برگزاری این رویداد به حداکثر مطلوبیت مورد نظر دست یابیم.

کارگرنیا با تأکید به توسعه ورزش همگانی با هدف ایجاد نشاط در جامعه تصریح کرد: پیشنهاد می کنم در فضاهای سبز شهری و به خصوص در سبزه میدان و پارک شهر رشت میزهای متعدد شطرنج با سایبان برای ایام بارندگی و آفتابی تعریف شود  تا ضمن زیباتر کردن چهره شهر، شهروندان در ایام فراغت از این فضاهای ورزشی بهره مند باشند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان