رئیس کل دادگستری گیلان با اشاره به مطلوب بودن وضعیت انبارهای کالا در گمرکات بندر انزلی و منطقه آزاد انزلی گفت: با توجه به مصوبات بازدیدهای قبل، وضعیت انبارهای این شهرستان در وضعیت مطلوبی قرار دارد و ...

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرانزلی، حجت الاسلام حمزه خلیلی عصر امروز در حاشیه بازدید از انبارهای گمرکات بندرانزلی و بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یکی از تاکیدات رئیس قوه قضائیه نظارت بر کالاهای رسوبی انبارهای گمرکات است، اظهار کرد: صبح امروز هفتمین بازدید از این مجموعه را به همراه معاونین قضایی دادگستری از انبارهای گمرک انزلی انجام دادیم.

وی با اشاره به مطلوب بودن وضعیت انبارهای کالا در گمرکات بندرانزلی و منطقه آزاد انزلی گفت: با توجه به مصوبات بازدیدهای قبل، وضعیت انبارهای این شهرستان در وضعیت مطلوبی قرار دارد و همچنین اتصال سامانه EPL به سامانه جامع انبارهای گمرکات مورد پیگیری قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری استان گیلان با بیان اینکه کالای فاسدشده ای در انبارها رویت نشد، تصریح کرد: پیش از این، ۱۰ درصد کالای تجار تا پایان پرداخت تعهدات ارزی در انبارها نگهداری می شد که با اتصال به این سامانه، همین مقدار نیز کالای رسوبی نخواهیم داشت.

به گفته خلیلی، دستورات موکدی جهت تسریع در  ترخیص کالاهای موجود در انبار با رعایت قانون در مهلت های قانونی پیش بینی شده صادر گردید.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان