در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

رستم آباد- نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه آرامش و اقتدار ایران را مدیون رشادت های شهدا هستیم، گفت: خانواده های شهدا نور چشم جامعه ما هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی پیش از ظهر شنبه در دیدار با خانواده شهیدان خلیلی مقدم و صفری در رستم آباد ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت علی (ع) اظهار کرد: تداوم راه شهدا ضامن بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی در این دیدار، خانواده های شهدا و ایثارگران را نور چشم همه مردم در جامعه دانست و افزود: شهدای گرانقدر از افتخارات ما و متعلق به همه مردم ایران و گیلان هستند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه شهدا با بذل جان و شهادت شأن عزت و اقتدار را برای ما به ارمغان آوردند، تصریح کرد: مادر شهیدی که برای فرزندش زحمت و رنج کشیده تا این عزیزان را تحویل جامعه دهد باید تکریم شود.

وی با تاکید بر اینکه امروز افتخارمان این است، در کشوری زندگی می کنیم که خیابان هایمان مزین به نام شهدا است، اضافه کرد: محتاج دعای خانواده های شهدا هستیم زیرا فرزندان شهیدشان هم در چنین روزی مهمان امیرالمومنین علی (ع) هستند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه آرامش و اقتدار ایران را مدیون رشادت های شهدا هستیم، گفت: شهدا با نثار جان خود عزت و افتخار به همه آحاد جامعه ارزانی داشتند.

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب هم همیشه ایام به یاد شهدا هستند و در جلسات مختلف از خانواده های شهدا و فرزندان شهدا یاد می کنند، بیان کرد: خانواده شهدا اسوه صبر و مقاومت بوده و ملت هر چه دارند از شهدا و خانواده های آنان است که ما نیز در همه این دیدارها سلام رهبر معظم انقلاب را به خانواده های شهدا ابلاغ می کنیم.


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان