در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به تاکیدات اسلام درباره نگهداری از والدین سالخورده و وظیفه فرزندان گفت: ممکن است به دلایلی، پدران و مادران در مراکز سالمندان باشند اما باز فرزندان سعی کنند به آنان سر ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، آیت الله رسول فلاحتی عصر امروز در بازدید از آسایشگاه معلولین رشت ضمن گرامیداشت میلاد باسعادت امیرالمومنین علی (ع) و روز پدر اظهار کرد: سالمندانی که در این مراکز نگهداری می شوند، بعضاً کسی را ندارند لذا سرکشی از آن ها می تواند برای این عزیزان یک دلگرمی باشد و ما این سرکشی را وظیفه خود می دانیم. 

وی ضمن قدردانی از مردمِ عزیز و خیرانی که به این مراکز توجه دارند، افزود: این عزیزان هم، پدران جامعه هستند و سرکشی از آن ها نباید ترک شود. 

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به تاکیدات اسلام درباره نگهداری از والدین سالخورده و وظیفه فرزندان افزود: ممکن است به دلایلی، پدران و مادران در مراکز سالمندان باشند اما باز فرزندان سعی کنند به آنان سر بزنند و سرکشی کنند. 

 

فلاحتی با اشاره به دلتنگی های سالمندان در آسایشگاه بیان کرد: این عزیزان، در درون خود حرف ها دارند و جاری شدن اشک از چشمان شان نشان می دهد که دلتنگ هستند و سالمندان این مراکز هم روزی جوان بودند و در حرفه های مختلف از جمله کشاورزی، کارگری و معلمی فعالیت می کردند و امروز سرکشی ما و به ویژه فرزندان شان می تواند قدری از آلام آنان بکاهد. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان