مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان از آمادگی همه جانبه برای توسعه همکاری با دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد و تصریح کرد: همه بخش های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و شهرستان ها، آماده همکاری مضاعف ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت الاسلام والمسلمین ستار علیزاده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان صبح امروز در نشست شورای اجرایی وقف و سلامت، با تقدیر از کادر سلامت به ویژه در بحران کرونا، اظهار کرد: ثمره این تلاش ها با تقدیم شهیده مدافع سلامت نرجس خانعلی زاده و سایر شهدا برای مردم، محسوس و قابل تقدیر است.

 وی با بیان اینکه ارتباط خوبی بین نظام سلامت استان و اوقاف وجود دارد، افزود: حوزه های وقف و سلامت هر دو، خدمت گزار مردم هستند و هرجا که همدلی و وحدت باشد، اثرگذاری و خدمت به مردم بیشتر است.

 مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان بر لزوم ارائه خدمت به مردم به صورت جهادی تأکید کرد و گفت: باید از همه ظرفیت ها برای ارتقای کیفیت خدمات به مردم به ویژه در نظام سلامت بهره گرفت.

 حجت الاسلام علیزاده از آمادگی همه جانبه برای توسعه همکاری با دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد و تصریح کرد: همه بخش های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و شهرستان ها، آماده همکاری مضاعف برای مشارکت سلامت محور در سراسر استان هستند.

 گفتنی است، در این نشست در خصوص موقوفات سلامت محور استان ازجمله موقوفه فخرالدوله لشت نشا و آستانه اشرفیه گفت وگو و تبادل نظر شد.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان