رئیس شورای اسلامی با اشاره به تلاش مدیریت شهری رشت به منظور اجرای شبکه حمل و نقل مطلوب در رشت گفت: ۵۵ درصد از بودجه شهرداری رشت در سال ۱۴۰۲ به حوزه حمل و نقل و عمران اختصاص پیدا کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمد حسین واثق کارگرنیا پیش ازظهر امروز در بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو در رشت با بیان اینکه این نمایشگاه در سطح بازارهای جهانی روز دنیا است، اظهار کرد: یکی از اهداف مدیریت شهری در جریان بازدید از این نمایشگاه، شناسایی شرکت های حمل و نقل قوی، تعامل و ارتباط در جهت تجهیز ناوگان عمومی حمل و نقل در سطح شهر رشت است. 

وی با اشاره به اینکه متاسفانه در حال حاضر شهر رشت در هر ۲ بخش حمل و نقل بار و مسافر دچار فرسودگی در تجهیزات و ماشین آلات است، افزود: برای سال جدید تجهیز و نوسازی ناوگان عمومی حمل و نقل، اعم از اتوبوس، مینی بوس و تاکسی های شهر در اولویت کار مدیریت شهری قرار دارد. 

رئیس شورای شهر رشت با تاکید به تلاش های انجام شده به منظور نوسازی ناوگان حمل و نقل رشت بیان کرد: در بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری به این مهم توجه و ۵۵ درصد از بودجه شهر به ۲ بخش حمل و نقل و خدمات عمرانی اختصاص داده شده و در بخش حمل و نقل بار نیز در حال پیگیری نوسازی کامیونت ها و تجهیزات مخصوص حمل بار هستیم. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان