فرمانده سپاه قدس گیلان نقش رفع شبهه توسط پاسداران و نیروهای انقلابی را بسیار مهم و مؤثر دانست و گفت: رفع شبهه و اصل مشارکت باید توسط پاسداران مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سردار محمد عبدالله پور ظهر امروز در دوره توانمندسازی مربیان و سرگروه های حلقه های صادقین در سالن اجتماعات مرکز عقیدتی سیاسی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه برگزاری جلسات صادقین و صالحین یکی از برنامه ها و اولویت های مهم و تاثیر گذار است، اظهار کرد: اخلاص و خلوص در انجام کارها نشان دهنده وحدت در انجام امور بوده که این مهم در نهاد سپاه پاسداران به وضوع قابل مشاهده است .

وی با تأکید بر لزوم توجه به داشتن خلوص در کارها توسط تمامی کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: باید تلاش شود در انجام امور دارای اخلاص بودیم و گفتار و رفتار ما یکسان باشد زیرا در این صورت می توان به موفقیت های مختلف در عرصه های مختلف رسید.

فرمانده سپاه قدس گیلان نقش رفع شبهه توسط پاسداران و نیروهای انقلابی را بسیار مهم و مؤثر دانست و افرود: دشمن همواره در حال پمپاژ شبهه به جامعه و به ویژه نسل جدید است لذا رفع شبهه و اصل مشارکت در بحث توسط پاسداران دارای اهمیت بسیار مهمی است که باید توسط پاسداران مورد توجه قرار گیرد.

عبدالله پور با اشاره به اعتراف نویسندگان غربی در خصوص پیشرفت نظام جمهوری اسلامی بیان کرد: کتاب هایی که کشورهای غربی در خصوص پیشرفت های جمهوری اسلامی نوشتند قابل تأمل است زیرا پیشرفت کشور به حدی قابل مشاهده است که اندیشمندان غربی هم توان تکذیب آن را ندارند.

وی با اشاره به وجود بیش از ۱۰۰ پایگاه مقاومت بسیج نیمه کاره در گیلان گفت: در طول هفت سال گذشته تلاش کردیم تا تمامی ابنیه پایگاه های مقاومت بسیج نیمه کاره را تکمیل کنیم که اکنون تنها ۱۶۷ ساختمان پایگاه نیمه تمام در گیلان داریم.

سپاه پاسداران یادگار شهدا و جانبازان است 

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان سپاه پاسداران نیز در این جلسه با بیان اینکه هجمه دشمن علیه سپاه پاسداران نشان دهنده میزان قدرت این نهاد انقلابی در بین ملت های آزادی خواه است، اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از انقلابی ترین نهادهای کشور بوده و به نوعی حافظ و نگهبان نظام مقدس جمهوری اسلامی است و درست به همین دلیل است که سپاه توسط استکبار و آمریکا تحریم شده و مورد هجمه های گوناگون قرار گرفته است.

وی سپاه پاسداران را یادگار و امانت شهدا و جانبازان دانست و گفت: سپاه پاسداران یادگار شهدا و جانبازانی است که با گذشت بیش از ۳۰ سال از دوران دفاع مقدس کماکان با رنج و درد مواجه بوده و به سختی به زندگی روزمره خود می پردازند.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با تأکید بر لزوم توجه به حفظ وحدت در کشور توسط ارکان های مختلف انقلاب اسلامی بیان کرد: تمام سربازان و پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برادرانه در کنار مردم هستند و از هیچ تلاشی برای ایجاد آرامش در جامعه و حفظ این نظام مقدس دریغ نمی کنند.

محمدی با بیان اینکه برگزاری دوره های آموزشی در حوزه عقیدتی و سرگروه های صادقین و صالحین در عرصه تبلیغ بسیار مهم و ضروری است، تصریح کرد: شرکت کنندگان در این دوره ها سرگروه های حلقه های صادقین هستندکه نه تنها در پایگاه های بسیج طلاب در حال ارائه مباحث آموزشی هستند، لذا با حضور در این دوره ها و قرار گرفتن در کنار هم و استفاده از اساتید مجرب و استفاده از تجربیات یکدیگر می توان در سطح شهرستان های خود حلقه های با کیفیت تری را ارائه کرد.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان