سخنگوی فرماندهی انتظامی از شناسایی و دستگیری بیش از ۱۱۰ نفر از خاطیان توسط سازمان اطلاعات فراجا خبر داد و گفت: حدود ۹ هزار بمبک بدبو جمع آوری و از فروش آن جلوگیری به عمل آمد و تعدادی از واردکنندگان عمده، ...

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سردار "سعید منتظرالمهدی" اظهار کرد: در ایام اخیر و در پی نگرانی های فراوان خانواده ها، پلیس با ایجاد گشت های سواره و پیاده به صورت  محسوس و نامحسوس، بالغ بر 4 هزار گشت پلیس، روزانه مدارس کشور را در رصد اطلاعاتی و پایش عملیاتی قرار داد.

وی با بیان اینکه در طی این روزها بیش از 110 نفر از خاطیان توسط سازمان اطلاعات فراجا شناسایی و دستگیر شدند، عنوان کرد: شماری از مسمومیت ها، واقعی و بخش عمده دیگر متاثر از عوامل روان شناختیِ مبتنی بر ترس و سرایتِ روانی بوده است.

سخنگوی فراجا گفت: هیجان طلبی دانش آموزان و استفاده از بمبک های بد بو و موارد مشابه نیز از عوامل اصلی این رخداد است که در این راستا حدود 9 هزار بمبک بدبو جمع آوری و از فروش آن جلوگیری به عمل آمد و تعدادی از واردکنندگان عمده که این مواد را از طریق کشورهای همجوار وارد کرده بودند، دستگیر شدند.

کاظمی: سرشبکه های بدحالی دانش آموزان در حال شناسایی هستند

وی افزود: بعد از استفاده بمبک های بدبو در مدارس، جلوی ورود آنها  به کشور گرفته شد و 2 نفر نیز که در حال وارد کردن انبوه این مواد از کشورهای همجوار به صورت قاچاق بودند، با حکم قضائی بازداشت شدند.

منتظرالمهدی تصریح کرد: به والدین گرامی و دانش آموزان و معلمان گرانقدر سرزمین مان به جهت تامین امنیت عزیزان مان در مدارس، اطمینان خاطر می دهیم که پرونده این پدیده شوم به زودی بسته خواهد شد و کماکان پلیس در کنار آنان است.

انتهای پیام/

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان