صندوق ذخیره فرهنگیان از اعضای غصو خواست تا نسبت به دریافت "کد بورسی" اقدام کنند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، صندوق ذخیره فرهنگیان اعلام کرد: با توجه به تلاش برای تسریع در تخصیص حق مالکانه اعضاء «در قالب سهام بورسی» که لازمه آن ثبت کد بورسی اعضاء در پنل کاربری سامانه صورت وضعیت اعضا است، اعضای شاغل و بازنشسته موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در اسرع وقت نسبت به دریافت کد بورسی طبق فایل راهنما و ثبت کد بورسی دریافتی در پنل مشخصات کاربری به آدرس  https://mb.szf.ir/ اقدام کنند.

اعضای موسسه برای آمادگی دریافت ارزش مالکانه در قالب سهام در بورس ضروری است اطلاعات بورسی خود را در سامانه صورت وضعیت خود در سایت موسسه وارد کنند.

پاسخ آموزش وپرورش به اعتراض فرهنگیان به رتبه های تعیین شده

به آن دسته از اعضای موسسه که کد بورسی ندارند توصیه می شود در اسرع وقت کد بورسی خود را از یکی از کارگزاری های معتبر دریافت و پس از احراز هویت در سامانه سجام، کد بورسی دریافتی را در سامانه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان ثبت کنند.

اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان شاغل و بازنشسته شده اند، می توانند از طریق وب سایت موسسه به آدرس https://www.szf.ir قسمت مشاهده صورت وضعیت یا به طور مستقیم از آدرس https://mb.szf.ir وارد سامانه صورت وضعیت اعضا شده و در بخش مشخصات پرسنلی، کد بورسی و شماره همراه خود را وارد کنند.

خاطر نشان می شود در راستای تحقق یکی از خواسته های به حق فرهنگیان عضو موسسه در خصوص تخصیص ارزش مالکانه و با توجه به فراهم سازی بستر و زیرساخت های بورسی شدن هلدینگ ها و شرکت های تابعه موسسه و نهایی شدن مدل بورسی شدن شرکت ها در گام نخست در شش ماه اول سال 1402 چند شرکت موسسه بورسی می شوند و در نخستین گام در اردیبهشت ماه سهام اولین شرکت بورسی به فرهنگیان محترم عضو موسسه عرضه می شود.

انتهای پیام/

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان