به گزارش لنگرخبر، سرهنگ حمیدرضا سرخوش پور در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: هدف محتکران و مفسدان اقتصادی از احتکار کالاها، ارزاق و دیگر نیازمندی های مردم، ضربه زدن به اقتصاد کشور، منفعت طلبی و سو استفاده از نیازهای مصرف کنندگان است.

وی با تاکید بر برخورد جدی با مفسدین اقتصادی و محتکران کالا، افزود: مبارزه با احتکار و قاچاق کالا از اولویت های اصلی مجموعه انتظامی است و پلیس با قاطعیت با هرگونه قانون شکنی و اخلال در بازار برخورد می کند.

فرمانده انتظامی لنگرود از کشف انبار احتکار ارزاق عمومی در این شهرستان خبر داد و بیان کرد: به محض دریافت گزارش مبنی بر احتکار ارزاق عمومی در یک انبار در حاشیه شهر لنگرود، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

سرخوش پور ادامه داد: مأموران پلیس آگاهی پس از انجام تحقیقات همه جانبه و اطمینان از صحت موضوع، پس از شناسایی محل مورد نظر با هماهنگی قضائی و همراهی نمایندگان ادارات صمت و تعزیرات حکومتی به این مکان اعزام شدند.

وی از کشف ۹۱۲ عدد ربع گوجه فرنگی، ۵۲۵ عدد مایع ظرف شویی و ۱۳۶ عدد روغن سرخ کردنی از این انبار خبر داد و افزود: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را ۸۶۸ میلیون ریال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی لنگرود گفت: در این رابطه متهم ۴۸ ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان