رئیس پلیس راه گیلان از افزایش ۱۰ درصدی ورود خودرو به استان گیلان خبر داد و گفت: درحال حاضر وضعیت ترافیک به رغم افزایش ورود و خروج مسافران به جزء محور رشت_رودبار عادی و روان است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سرهنگ جاور صفاری امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی استان گیلان اظهار کرد: در دور نخست سفرهای نوروزی، تردد خودروها در محورهای مواصلاتی استان به ویژه محور رشت_رودبار به کندی در حال انجام بوده و ترافیک سنگینی در این محور وجود دارد. 

وی با اشاره به ورود بیش از ۶۰۰ هزار دستگاه خودرو به استان گیلان گفت: از آغاز طرح نوروزی پلیس تاکنون ۶۱۱ هزار دستگاه خودروی وارد گیلان شده است. 

رئیس پلیس راه استان گیلان از افزایش ۱۰ درصدی ورود خودرو به استان گیلان خبر داد و افزود: درحال حاضر وضعیت ترافیک به رغم افزایش ورود و خروج مسافران به جزء محور رشت_رودبار عادی و روان است. 

صفاری با درخواست از رانندگان در خصوص رعایت نکات راهنمایی و رانندگی بیان کرد: از رانندگان خواست دارن هنگام رانندگی از صحبت کردن با تلفن همراه پرهیز کرده و از رفتارهای پر خطر از جمله سبقت و سرعت غیرمجاز خودداری کنند تا ضمن سپری کردن سفری ایمن، خاطرات خوشی را با خود به ارمغان ببرند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان