آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای گیلان

۱۴۰۲/۰۱/۱۲ ۱۹:۴۴ چاپ کد خبر: 182347
رئیس پلیس راه گیلان گفت: از شب گذشته شاهد بار سنگین ترافیکی در محور رشت به رودبار به ویژه در محدوده امام زاده هاشم بودیم که اکنون از حجم خوردها کاسته شده اما کماکان شاهد بروز ترافیک نیمه سنگین در این محور ...

جاور صفاری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با بیان اینکه با توجه فرا رسیدن روزهای پایانی ایام نوروز خروج خودروها با پلاک های غیر بومی در استان گیلان آغاز شده است، اظهار کرد: در ایام نوروز شاهد حضور بی سابقه مسافران در استان گیلان بودیم که این امر سبب شد تا در محورهای مواصلاتی و ورودی این استان هم روزه شاهد بروز ترافیک های سنگین و نیمه سنگین باشیم. 

وی با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای خروجی استان گیلان گفت: از شب گذشته شاهد بار سنگین ترافیکی در محور رشت به رودبار و به ویژه در محدوده امام زاده هاشم بودیم که اکنون از حجم خوردها کاسته شده است ولی کماکان شاهد بروز ترافیک نیمه سنگین در این محور هستیم. 

رئیس پلیس راه استان گیلان با تاکید بر لزوم برنامه ریزی خودروها در خروج از این استان افزود: از مسافران درخواست داریم تا برای رفاه حال خود، خروج خود از استان گیلان را به واپسین روزهای تعطیلات نوروزی موکول نکرده و با برنامه ریزی از این استان خارج شوند. 

صفاری از اعمال محدودیت های ترافیکی در روز ۱۳ فروردین در استان گیلان خبر داد و بیان کرد: در روز طبیعت از ساعت هفت صبح الی ۲۴ تردد کامیون و تریلی های باری به جز کامیون های حامل سوخت و مواد فاسد شدنی در محورهای آستارا به اردبیل و رشت به رودبار ممنوع است. 

وی با بیان اینکه از ورود وانت هایی که در پشت کابین خود مسافر و افراد را جابجا می کنند در روز طبیعیه ممانعت به عمل می آید، تصریح کرد: در روز ۱۳ فروردین هیچ وانتی حق حمل مسافر و یا افراد را در پشت کابین خود ندارد و در صورت مشاهده از عبور آنان در محورهای مواصلاتی استان ممانعت به عمل می آید. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان