تایید خودکشی کارگردان مشهور + جزئیات

۱۴۰۲/۰۱/۱۶ ۱۹:۵۷ چاپ کد خبر: 182458
دادستان مرکز گیلان خودکشی کیومرث پوراحمد، این کارگردان سینما در دهکده ساحلی بندر انزلی را تایید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سید مهدی فلاح میری دادستان عمومی و انقلاب مرکز گیلان امروز در جمع خبرنگاران با تایید خبر فوت کیومرث پور احمد اظهار کرد: به محض دریافت گزارش، بازپرس ویژه قتل در محل حاضر شدند و با بررسی های اولیه نظر بر خودکشی این کارگردان سینما داشتند که واکاوی جزئیات، مستلزم رسیدگی دقیق قضایی می باشد. 

وی با اشاره به جزئیات فوت مرحوم کیومرث پوراحمد گفت: مرحوم کیومرث پوراحمد ساعت یک بامداد روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱/۱۶ در یکی از واحدهای دهکده ساحلی انزلی دار فانی را وداع گفت. 

به گفته دادستان مرکز استان، درحال حاضر جسد به پزشکی قانونی انتقال داده شد تا علت تامه مرگ بررسی که خبرتکمیلی متعاقبا اطلاع رسانی می گردد.

این فیلمساز متولد سال ۱۳۲۸ در نجف آباد استان اصفهان سال گذشته فیلم «پرونده باز است» را ساخت که در جشنواره فجر شرکت داشت.

«تیغ و ترمه»، «کفشهایم کو؟»، «۵۰ قدم آخر»، «اتوبوس شب»، «نوک برج»، «گل یخ»، «خواهران غریب»، «بخاطر هانیه» و «بی بی چلچله» از فیلم های سینمایی این کارگردان هستند. او در تلویزیون هم سریال های ماندگار «قصه های مجید» و «سرنخ» را ساخته بود.

کشف دست نوشته کنار جسد پوراحمد

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی گیلان نیز در اطلاعیه ای اعلام کرده که در پی اعلام یک فقره خبر فوت مشکوک فردی سالخورده در دهکده ساحلی بندرانزلی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان بندرانزلی قرار گرفت.

مرکز اطلاع رسانی پلیس گیلان همچنین ضمن تأیید خودکشی پوراحمد بر اساس یافته های پلیس گفت که " دست نوشته ای در کنار جسد این کارگردان سینما کشف شده است که متاسفانه حکایت از اقدام به خودکشی وی دارد.

تلاش کارآگاهان پلیس برای بررسی دقیق علت انگیزه احتمالی متوفی در اقدام به خودکشی، ادامه دارد.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان