در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

رئیس جمهور با گرامی داشت "روز ملی فناوری هسته ای"، درمان بیش از یک میلیون بیمار از طریق دانش هسته ای در کشور و همچنین دستیابی دانشمندان ایران به بیش از ۱۵۰ دستاورد علمی و فنی در صنعت هسته ای، آن هم ...

به گزارش ایسنا، دکتر سید ابراهیم رئیسی در جلسه روز یکشنبه(۲۰ فروردین) هیأت دولت، با محکومیت جنایات اخیر صهیونیست ها، بر لزوم همگرایی جهان اسلام برای دفاع از ملت مظلوم فلسطین و جلوگیری از اقدامات ددمنشانه رژیم صهیونیستی تاکید کرد.
دکتر رئیسی با اشاره به آشکار شدن نشانه های استیصال و از هم پاشیدگی جامعه صهیونیستی و شکل گیری نظم جدید جهانی به نفع جبهه مقاومت، افزود: ملت های آزاده، امسال با برگزاری باشکوه تر روز قدس، همدل و همصدا انزجار خود را از جنایات رژیم صهیونیستی اعلام خواهند کرد.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنانش با گرامی داشت "روز ملی فناوری هسته ای"، درمان بیش از یک میلیون بیمار از طریق دانش هسته ای در کشور و همچنین دستیابی دانشمندان ایران به بیش از ۱۵۰ دستاورد علمی و فنی در صنعت هسته ای، آن هم در شرایط تحریم و سنگ اندازی دشمن را، سند عزت و افتخار ملت ایران دانست و اظهار داشت: دولت مردمی خود را موظف به حمایت از این دستاوردهای بزرگ می داند.
آیت الله رئیسی در ادامه با اشاره به توافق ایران و عراق برای تسریع در احداث مسیر ریلی بصره-شلمچه که سالیان طولانی بلاتکلیف مانده بود، بر لزوم پیگیری این طرح و نیز توافقات ایران با روسیه و چین تا حصول نتیجه تاکید کرد.
رئیس جمهور همچنین با اشاره به دریافت اخبار و گزارش هایی در خصوص برخی اقلام، ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت از مصرف کننده را تنها مراجع قانونی تغییر قیمت این کالاها دانست و دستگاه های نظارتی و اجرایی مرتبط را موظف کرد با تخلفات موجود در این زمینه برخورد کنند.
دکتر رئیسی در این نشست با تسلیت ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع)، همگان را به بهره گیری از فیوضات و برکات لیالی قدر دعوت کرد و گفت: شب قدر بهترین فرصت برای خودسازی و تقرب بندگان به حضرت حق است که باید از لحظه به لحظه آن کمال بهره را برد.

انتهای پیام


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان