در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل از توزیع ۵۲۰۰ سبد غذایی و بیش از ۳۲ هزار غذای گرم در قالب جشن رمضان در بین نیازمندان استان خبر داد.

علیرضا حسین نژاد، ۲۱ فروردین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از شب میلاد کریم اهل بیت و در محوطه بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی آغاز جشن های رمضان را شاهد هستیم که در این سه شب بیش از یک هزار و ۵۰۰ سفره افطاری ساده در مناطق مختلف استان برای اطعام نیازمندان برپا شده است.

وی تصریح کرد: در قالب جشن رمضان توزیع سبد غذایی را نیز بین نیازمندان شاهد هستیم که در این مدت پنج هزار و ۲۰۰ سبد غذایی در مناطق مختلف استان بین نیازمندان و گروه های جامعه هدف کمیته امداد توزیع شده است.

حسین نژاد از خیران و مراکز نیکوکاری به عنوان بال های کمکی کمیته امداد و جریان ساز امر خیرخواهی و نیک اندیشی یاد کرد و گفت: تمام تلاش ما بر این است تا با همراهی این مجموعه ها بتوانیم اهداف خیرخواهانه خود را به سرانجام برسانیم.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل افزود: در این شب های مبارک بیش از ۳۲ هزار پرس غذای گرم نیز با همراهی خیران تهیه و در بین نیازمندان در مناطق مختلف استان توزیع شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: برگزاری این برنامه در شب های قدر نیز با توان مضاعف ادامه پیدا می کند تا به یاد امام محرومان علی ابن ابیطالب(ع)، خیران و حامیان بتوانند دستگیر نیازمندان باشند.

حسین نژاد اضافه کرد: در لیالی قدر طرح «حامی یابی» برای ایتام ادامه پیدا می کند و امیدواریم تا آخر ماه مبارک رمضان بیش از سه هزار حامی را برای فرزندان و کودکان بدون سرپرست پیدا کرده و این نسل آینده را کمک کار و یاریگر باشیم.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل بیان کرد: جامعه نیکوکار و خیر استان با مراجعه به پایگاه های برپا شده و سامانه اکرام ایتام می توانند در طرح حمایت از کودکان ایتام مشارکت کرده و ماهانه با پرداخت مبالغی این جامعه هدف را مورد حمایت و پشتیبانی قرار دهند.

وی ادامه داد: همکاران ما در این شب های پرخیر و برکت آماده جمع آوری کمک های مردمی و جذب حامیان هستند که امیدواریم به اهداف مورد نظر در این زمینه به شایستگی دست پیدا کنیم.

انتهای پیام


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان